• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

taştı, köprü su altında kaldı

'in ilçesinde 'nın üzerindeki köprü sular altında kalınca ve Değirmencieli mahallelerini birbirine bağlayan yol ulaşıma kapandı.

Karadere Çayı taştı, köprü su altında kaldı

27.01.2021, 17:14

Kınık ilçesinde sabah saatlerinden başlayan sağanak nedeniyle Karadere Çayı, taştı. Çayın üzerindeki köprü sular altında kaldı. Kocaömer ve Değirmenceli mahallelerini birbirine bağlayan yol da trafiğe kapandı.

Kınık Jandarma Komutanlığı ekipleri, gidiş-geliş istikametlerine dubalar koyup, güvenlik şeridi çekti. Ulaşımın tekrar sağlanabilmesi için suyun çekilmesi bekleniyor.

Meteoroloji yetkilileri, sağanağın cuma gününe kadar süreceğini bildirdi.

İzmir’i sağanak ve fırtına vurdu: Caddeler göle döndü Manisa’da fırtına ağaçları devirdi çatıları uçurdu Denizli'de çatıları uçuran fırtına, mahalleyi karanlığa gömdü Manisa’da fırtına cami minaresini devirdi Kuvvetli rüzgar ve sağanak Muğla'yı yıktı geçti

Karadere Çayı taştı, köprü su altında kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.