• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzbilim Koleji’nden İzmir iş insanlarına sunum

İzbilim Koleji’nden İzmir iş insanlarına sunum

11.3.2021

İzbilim Koleji, uyguladığı özgün eğitim ve öğrenme sistemleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. 8 Mart 2021 günü Kemalpaşa Ramada Otel'de düzenlenen lansmanda, kolejin yaptığı uygulamalar ve fark yaratan sistemi, İzmirli iş insanlarına etkili bir sunumla anlatıldı. SUNUM ALKIŞ TOPLADI

Lansmanda, İzbilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Yavuz, "21. yüzyıl beceri ve yetkinlikleri geliştirilmiş, sadece teknoloji kullanan değil aynı zamanda teknoloji üreten nesiller yetiştiriyoruz" dedi. Birçok uygulamanın örneklerle anlatıldığı sunum, katılıcılardan alkış aldı. İzbilim Koleji, önceki İzmir ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlerinden Behçet Yavuz'un liderliğinde, İzmir'in önde gelen iş insanlarından Ali Doğan ve Bora Karasu Eğitim Kurumları ortaklığı ve "bilimin izinde" mottosuyla İzmir'in yeni yaşam alanlarından biri olan Egekent 2'deki kuzey kampüsünde 2020- 2021 eğitim ve öğrenme yılında eğitim dünyasındaki yerini aldı.

Lansmana, İzbilim Yönetim Kurulu üyeleri Ali Doğan, Ziya Doğan, Bora Karasu, okulun yönetim takımı, seçkin iş insanları ve diğer davetliler katıldı.

İzbilim Koleji’nden İzmir iş insanlarına sunum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.