• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

isyanda, CHP rüyada! Kılıçdaroğlu'na yerel yönetimler tepkisi

AK Parti , 'İzmir İsyanda CHP rüyada' başlıklı hastagh çalışması ile kısa sürede Twitter'da Türkiye gündeminde yer aldı. AK Partililer, sosyal medyadan, Kılıçdaroğlu'nu, ''Yerel yönetimlerimiz olağan üstü çalışıyor'' söylemini eleştirdi, İzmirlilerin cevabı ile karşılık verdi.

İzmir isyanda, CHP rüyada! Kılıçdaroğlu'na yerel yönetimler tepkisi
SABAH

14.03.2021, 00:54

CHP Genel Başkan'ı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bugün ve bir önceki İzmir ziyaretinde, İzmirlilerin belediye yönetimlerini eleştiren tavırları ile karşılaşmasına rağmen, Kılıçdaroğlu'nun ''Yerel yönetimlerimiz olağanüstü çalışıyor, her bir belediye başkanımız tarih yazıyor'' söylemine, AK Parti İzmir'den, sosyal medya üzerinden cevap geldi.

İzmirli vatandaşların, CHP'li Belediye Başkanları'nı, Kılıçdaroğlu'na şikayet eden videolar üzerinden, soyal medyada 'İzmir İsyanda CHP rüyada' hastagı paylaşımları yapılırken, hastag kısa sürede Türkiye gündeminde ön sıralarda yer aldı.VİDEOLU CEVAP
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli şu yorumu yaptı; ''İzmir halkı isyan ediyor; onlar kürsüye çıkıp 'tarih yazıyoruz' diyor! Evet; CHP İzmir'de 'hizmetsizliğin, işbilmezliğin' tarihini yazıyor!'' AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ise, ''Yıllardır CHP zihniyetinin beceriksiz yönetim anlayışına tahammül eden İzmirli hemşehrilerimiz için bıçak kemiğe dayandı. İzmir; CHP'den bıktı, usandı. İzmirliler, değişimin ateşini yakmak için sabırsızlanıyor ve CHP'ye 'artık yeter' diyor.'' yorumunda bulundu.TBMM İdare Amiri ve İzmir Milletvekili Alpay Özalan ''İzmir'de vatandaşlar CHP'ye karşı isyanda... Kemal Kılıçdaroğlu, "Belediye başkanlarımız tıkır tıkır çalışıyor" diyor ama herkes CHP'ye tepkili. Mızrak çuvala sığmıyor.'' dedi.İzmir MillleTvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ise şu yorumda bulunudu; CHP yönetimindeki belediyelerin hali apaçık ortada, vatandaş isyanda, Kılıçdaroğlu rüyada! Göz var görmüyor, kulak var duymuyor, dil var söylemiyor, söyleyemiyor... Çöp + Çukur + Çamur + (Yalan + Usulsüzlük) = CHP''

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Cemal Bekle de, ''CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ara sıra uğradığı #İzmir'de hemşehrilerimizin benzer tepkileriyle karşılaşıyor; CHP'nin belediyecilik anlayışındaki vizyonsuzluk ve beceriksizlik her defasında yüzüne vuruluyor...'' yorumunu yaptı.YEREL YÖNETİMLER KILIÇDAROĞLU'NU KANDIRIYOR
İzmir Milletvekili Necip Nasır da, ''Özür dilemesi gerekenlerin kendisini övdüğü yerde; ' doğruluk ve hizmet beklemek' ancak hayal olur! İzmir'de CHP'li Yerel Yönetimler kendisini ve genel başkanlarını kandıradursun; İzmir halkı ve sokaklar gerçeği ikinci kez haykırıyor!'' dedi. İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ise ''Tarih yazmak laf ile değil icraatla olur'' dedi.İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Hızal, ''Siz İzmirliyi çok yanlış anlamışsınız...'' dedi. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak da, ''Her İzmire gelişinde halkın sorunları karşısında İzmir ve İzmirlilere verebilecek tek bir cevabı olmayan CHP'nin Genel Başkanı, İzmir yerelinden örnekler vererek ülkeyi yöneteceklerini söylüyorlar ama kronikleşmiş sorunlarına bir çözümleri yok.!!'' paylaşımında bulundu.

Kılıçdaroğlu'na İzmir'de şok! Esnaf tepki gösterdi: Yollarımız bozuk araçlarımızın alt takımı kalmadı

İzmir isyanda, CHP rüyada! Kılıçdaroğlu'na yerel yönetimler tepkisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.