• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hipodrom’da cocuklarla dolu dolu bir gün

Hipodrom’da cocuklarla dolu dolu bir gün

11.02.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 11.02.2018,00:21

Büyük kızım Simya atları çok seviyor ve 3 yaşından beri düzenli olmasa da her fırsatta ata biniyor. Şirinyer Hipodromu'na daha önce iki kez gittim. Simya kadar Elis de atları sevdi. İkisini de iyi birer hayvansever olarak yetiştirmeye gayret ediyorum. Her fırsatta hayvanlarla buluşabilecekleri ortamlar yaratıyorum. Bu onların hem ruhunu hem de insanlığını besliyor. Sevgililer Günü de koşuşturmacalı hayatımızda bence kendinize, sevginize, sevgilinize zaman ayırmak için çok güzel bir bahane. Neden bu günü ailece geçirmeyelim ki?

BÜTÜN ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ

Hipodrom her geçen gün bir bahis bir kumar yeri olmaktan çıkıp sosyal projelerin yoğunlaştığı bir yer oluyor. Ailece zaman geçirmek için harika bir alan yaratılmış. Mini hayvanat bahçesi, çocuk parkı ve piknik alanları bir gününüzü dolu dolu geçirebileceğiniz çok iyi bir alternatif.
Atlarla tanışmak, onlara dokunmak,hatta atlarla gezmek için harika bir yer. Hipodromun içinde yazın açık alanda kışın ise kapalı alanda sahnelenen bir çocuk tiyatrosu bile bulunuyor. Ayrıca çocuklar için yarışmalar, interaktif etkinlikler de düzenleniyor. Çocuklarla kaliteli zaman geçirmek isteyen aileler için biçilmiş kaftan. Ayrıca Atla Terapi Merkezi'nde engelli çocuklar için terapi seansları düzenleniyor. Çocuğunuzun doğum gününü kutlamak için de müdüriyetle iletişime geçip alanı kullanabiliyorsunuz. Hatta size süsleme hizmeti bile veriyorlar. Nisan ayında Elis'in doğum gününü orada yapıp sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Veee en önemli ayrıntıyı açıklıyorum. Tüm bu etkinliklein hepsi ama hepsi ücretsiz.

RANDEVU ALMAK ŞART

Atla terapi ve atla gezinti için hem kurumsal hem de bireysel olarak başvuru yapabiliyorsunuz. Örneğin bir öğretmensiniz ve öğrencilerinizi atlarla tanıştırmak istiyorsunuz. Kurumsal başvuru dilekçesini doldurup gönderdiğinizde size özel bir saat oluşturuyorlar. Terapi için ise yine bir başvuru dilekçesi dolduruyorsunuz ve bunu göre radevularınız oluşturuluyor ve en az on seans bu terapiden yararlanıyorsunuz.

BURCU ILGIN

Hipodrom’da cocuklarla dolu dolu bir gün haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA