• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

liderine terörist cenazesi tepkisi

CHP liderine terörist cenazesi tepkisi

3.12.2020

KAYSERİ'DE, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun muhtarlarla bir araya geldiği toplantıya katılan Türkiye Muhtarlar Derneği Kayseri İl Başkanı Yakup Er, terörist cenazelerine katılan CHP'li vekillere tepki gösterdi. Er, "Sezgin Tanrıkulu Bey'in Güneydoğu'da PKK cenazelerine katılıp fotoğraf çektirdiğini görüyoruz. Sizin partinize yakışmıyor. Mersin milletvekilinizin maksadını aşan konuşması da bizleri incitmiştir" dedi. Er'in sözleri üzerine konuşan Kılıçdaroğlu ise, "Teröre karşı durmak insanlık görevidir. Terör cenazelerine partinin yöneticilerinin, milletvekillerinin, il, ilçe başkanlarının katılmasını doğru bulmayız" demekle yetindi.

CHP liderine terörist cenazesi tepkisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.