Saçları yanınca kendi kuaför salonunu açtı!

Giriş Tarihi:09.05.2012, 17:31 Güncelleme Tarihi:09.05.2012, 17:31

İzmir'de önce kuaförde saçı yanan ardından yanlış boya uygulanan Gözde Aslan, Ankara'daki kuaförünü ikna ederek, İzmir'de Juno Hair Art Kuaför adlı ortak bir kuaför salonu açtı.


Uzun süre Ankara'da yaşayan ve bu süre içerisinde sürekli 23 yıllık kuaför Serdar Kurt'ta saçlarını yaptıran Gözde Aslan, evlenince İzmir'e yerleşti. Ancak İzmir'de kaldığı süre içerisinde ayda bir kere Ankara'ya kuaförüne giden Aslan hamilelik süresi boyunca ise hiç kuaföre gitmedi. Çocuğunu dünyaya getirdikten sonra İzmir'de kuaförlerden yana hiç şansı tutmayan Gözde Aslan'ın birkaç ay önce gittiği bir kuaförde fön makinesiyle saçları yandı. Saçlarını kesmek isteyen kuaför, Gözde Aslan'ı tanımayacak hale getirdi. Bu travmayı yeni yeni atlatmaya çalışan Aslan başka bir kuaföre gittiğinde ise saçlarında istediği rengin tam tersini görünce neye uğradığın şaşırdı.

SÜREKLİ DENETLENMELİ
Daha sonra Ankara'ya giderek kuaförü Serdar Kurt'a durumu anlatan Gözde Aslan kuaförünü İzmir'e gelmesi konusunda ikna etti. Kendisiyle ortak olarak Güzelyalı'da PTT Müdürlüğü'nün yanındaki dükkanı kiralayan Gözde Aslan, Juno Hair Art Güzellik Salonu'nu açtı. Yaşadıklarının kendisini çok yıprattığını belirten Gözde Aslan, "İzmir'de gerçekten iyi kuaförler var ancak bu yeterli değil. Bir apartman altını kapatan, kuaför ya da güzellik salonu açıyor. Bunlar denetlenmeli. Biz Juno olarak öncelikle hijyene ve kaliteye çok önem veriyoruz. İzmirli bayanlara uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Juno ismi ise sevgi, evlilik ve kadın anlamına gelen tanrıça Hera'nın İtalyanca'sı oluyor" diye konuştu.
23 yıllık kuaför Serdar Kurt ise, "Gözde'nin yaşadıklarını duyunca gerçekten üzüldüm. Başına gelenler normal bir kuaförün yapabileceği şeyler değil. Buna bir çözüm bulmamız gerekiyor. İzmir'e gelmek gerçekten cesaret isteyen bir karardı. Ankara'daki salonumu kardeşime bıraktım ve İzmir'de Gözde'yle bir yola çıktık. Eşim Aynur Kurt'la birlikte Juno Hair Art'ta iyi şeyler yapacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.


kalan karakter 1000

translator translator

arkadaşlar burada anlatılandan daha süper bir yer hem güler yüz hem de kalite buluyorsunuz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir kuaför izmirde yaşayan ve saçlarına önem veren herkez bir kez Junoyu denemeli bence yaptıkları saç rengime, tırnaklarıma ve makyajıma bayıldımmm

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.02.2013 15:46
gul kilic gul kilic

en iyisini yapmis saclari yanan biri olarak benimde ayni seyi yapmam lazim...

gulkk.blogspot.com

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.09.2012 06:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.