• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 26.07.2019, 00:00

KOÇ:

İkili ilişkilerinizde yaşadığınız inişli çıkışlı durumlar için önleminiz almalısınız. Karşınızdaki kişiye kendinizi anlatmak yerine susmayı tercih etmelisiniz. Bugün küçük çatışmalar büyük sorunları da beraberinde getirebilir. Eskimiş kalıplardan sıkıldığınız için her şey gözünüzde farklı görünmeye başladı. Sağlınızı korumalı ve omuzlarınıza dikkat etmelisiniz.

BOĞA:

Fırsatlar ayağınıza gelirken, kafanızın da karışmasına neden oluyor. Bugün küçük sırlar işinize yarayacak. Konuşmadığınız müddetçe şartlar ve koşullar sizden yana olacak. Sabırlı yapınız daha çok ortaya çıkarmak sizi mutlu ediyor. Dostlarınızla fikir alış verişi bazılarınızı olumsuz etkileyebilir. Sonradan başınıza iş açacak konulardan uzak durun.

İKİZLER:

Zihniniz sürekli meşgul olması yüzünden hata üstüne hata yapabilirsiniz. Yakın ilişkiler içinde olduğunuz kişilerin gereksiz soruları karşısında canınız sıkılabilir. Bugün ilginç fırsatlar karşınıza çıkacak ve aklınızın karışmasına neden olurken, işinize kimseyi karıştırmak istemeyeceksiniz. Gün içinde böbrekleriniz için bol su içmelisiniz.

YENGEÇ:

Güzelliklerden yana olmanızdan dolayı bugün girdiğiniz ortamlarda oldukça ilgi göreceksiniz. Venüs burcunuzda size destek verirken, cazip çevrelerin konuşulan kişisi haline gelmeniz bazı kişilerin sizi kıskanmasına neden oluyor. Özellikle bugün herkesten farklı fikirlerinizde dikkat çekmeyi başarıyorsunuz. Cildinize özen göstermelisiniz.

ASLAN:

Bilinçaltınız çok karışık. Planladığınız konuları yaşama geçiremediğiniz zaman huzursuz oluyorsunuz. Bugün gizlilikler size cazip geliyor. Sürpriz kararlar almadığınız zaman çok daha güvenli olabileceğiniz düşünerek akıllıca davranmalısınız. Kadın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Mesleki konularda sorun yaratabilirler.

BAŞAK:

Bugün çok çalışacak ve çok yorulacaksınız. Yaşama bakış biçiminiz zaten önemli işler başarma içgüdüsü. Ortaklıklar konusunda temkinli davrandığınız için, fırsat kaybetme durumunuz söz konusu. Çevrenizin etkisi altında kalmak istemeyişiniz güzel de, işbirliğinin önemini unutmamalısınız. Dişlerinizle ilgili problemler olabilir.

TERAZİ:

Bugün parasal konularda harcama içgüdüleriniz çok fazla. Yardım etme isteği ile birleşince maddi durumunu sarsıcı konular ortaya çıkıyor. Siz ki, para biriktirmeyi seven biri olarak, canınızın sıkılmasına neden olabilecek durumlar söz konusu. Aşk hayatınızda kısıtlanmaya gelemediğiniz için partnerinizle tartışma yaşayabilirsiniz.

AKREP:

Bugün disipline her şeyden daha fazla önem veriyorsunuz. Bulunduğunuz toplantılarda randevularına uymayan kişiler sizin için sorun olabilir. Görüşmelere giderken sizde biraz esnek davranmalısınız. Yoğun trafiğin getirdiği sıra dışı sorunlar yüzünden sevdiklerinizle kapışmanın bir anlamı yok. Eski dostlarınızla birlikte hoş vakit geçireceksiniz.

YAY:

Başarılı günlerinizden birindesiniz. Birçok zincirleme işlerin ve fırsatların karşınıza çıkması aklınızın karışmasına neden olacak. Sonuca gitmeden önce iyi düşünmelisiniz. Sonradan vazgeçeceğiniz kararlar vermemelisiniz. En yakınlarınızın fikirleri çok önemli unutmayın. Bugün kardeşlerle birlikte olabilirsiniz. Diz ağrılarına dikkat edin

OĞLAK:

Partnerinizle savaş yapmak yerine barışı tercih edin. Sürekli tartışmak size hiçbir şey kazandırmıyor. Üstelik gereğinden fazla efor sarf ettiğiniz için, yorgun düşüyorsunuz. Eski hesapları bir kenara bırakın ve yaşamın eğlenceli bakın. Yorgunluğunuz giderici vitamin takviyesine ihtiyacınız var. Geceleri erken yatmalısınız.

KOVA:

Sezgi ve hayal bir arada sizi huzursuz edebilir. Karşınızdaki kişilerin fikirleri sizi ilgilendirmemeli. Bugün eski hayaller yerine yeni konular üzerinde durmalısınız. Sıkıntılarınızı düşünmek yerine kendinize güvenmelisiniz. Yaşamın zorlukları sizi yıldırmamalı. Bugün oldukça sabırlı olmanız gereken konular karşınıza çıkabilir.

BALIK:

Ortak düşünceler üreteceğiniz kişilerle anlaşma yerine huzursuzluk çıkarmayı seviyor gibi bir haliniz var. Sevdikleriniz sizinle işbirliği içinde olmak istiyorlar. Şüpheli yaklaşımlarınızla çevrenize ters gelebiliyorsunuz. Bugün sakin düşünmeli ve çevrenizdeki kişilerinde haklı olabileceklerini unutmamalısınız. Ayaklarınızı bugün yormamalısınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA