• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 24.07.2019, 00:00

KOÇ:

Ay burcunuzda ilerliyor. Heyecanlı yapınızı daha da körüklüyor. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. . Duygular ve akılcılık arasına bocalamaktan sıkılmak istemiyorsanız, küçük hesapları bir kenara bırakıp, sakin bir şekilde olayların gelişimini takip etmelisiniz. .Diş kontrollerini yaptırmalısınız.

BOĞA:

Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Sosyal yönünüzü daha ön plana çıkararak olaylara yaklaşmaya çalışın. Karşı tarafı dinlemeyi öğrenirseniz, ondan çok şey öğreneceksiniz.

İKİZLER:

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanızdan kaynaklanan yeni bir ortama gireceksiniz. Amaçlar ve çevre koşulları arasında istediğiniz köprüyü kurmak sizin elinizde olan bir şey. Çevrenize karşı üstünlük savaşı verebilirsiniz. Duygusal anlamda anlaşılmaya ihtiyacınız var Yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunu olabilir.

YENGEÇ:

Her zamanki, inceleme huyundan yola çıkarak, bazı detayları gözünüzde büyütebilirsiniz. İçsel korkularınız yüzünden cesaret isteyen işlerinizde çekimser kalmak istemeniz hata.. Bugün, iletişim konusunda bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. . Uzun süredir planladığınız küçük seyahatlerinizi yapabilirsiniz

ASLAN:

Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için, daha fazla beklemeyin.. Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Konuşmalarınıza derin bir anlam katarak karşınızdaki kişileri etkiniz altına alabilirsiniz. İstekleriniz ve duygularınız arasında kuracağınız denge çok önemli.

BAŞAK:

İçinizde yoğun duyguların oluştuğu bir gün. Bir çok şeyi aynı anda düşünecek ve yaratıcılığınızı ön planda tutacaksınız. Yapmak istedikleriniz zincirleme bir şekilde kafanızda gelişiyor. Enerjinizi maddesel kişisel konulara istediğiniz gibi aktarabilecek ve girişimciliğinizi gösterebileceksiniz. Üstlerinizle iletişiminiz mükemmel gelişiyor.

TERAZİ:

İş birliği içinde olacağınız kişilerin üzerinizdeki etkisine dikkat etmelisiniz. Yanılmalar söz konusu. Bugün eski olayları gündeme getirmek için acele etmemelisiniz. Duygularınızı sınamalısınız. Sezgileriniz çok güçlü olduğu bir gün ve her konuyu derinlemesine çözüyorsunuz. Çevreniz gizlice sizi takdir ediyor.

AKREP:

İçinizde enerji patlaması var. Yapmak istediğiniz şeyler sadece kendi özeliniz fakat, toplumsal baskıyı üzerinizde hissetmek, canınızı sıkıyor. Satın alma konusunda yeni planlara ihtiyacınız olacak. Bazı masraflar için henüz çok erken. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Değişimden hoşlandığınız bir gün içindesiniz

YAY:

Bugün her şeyi içinizde biriktirerek bir yerlere varamazsınız. İçsel sesinizin doğruluğu, çevrenizdeki olaylara bakış açınızı olumsuz etkileyebilir. Güvensizlik duygusu yaşadığınız zaman, herşeyi zaman bırakın ve bekleyin. İlahi adalet size istediğiniz sonucu verecektir. Adalet duygunuzla bugün içli dışlı olacaksınız.

OĞLAK:

Maddi konularda önemli konuların araştırması içindesiniz ve yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz. Çünkü, iyi niyetli davranışlarınız size başarı getirecek. Bugün satın alacağınız eşyaların bir listesini yaparak, alış verişe öyle çıkın. Böylece gereksiz masraflaradan kurtulursunuz.

KOVA

Aile içi konuların gündem kazanması sonucunda, kendinizi daha olumlu ve yaratıcı hissedecek ve onların maddi anlamda duygusal ihtiyaçlarına cevap vereceksiniz. Bugün, disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz. Toplumsal ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek, egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.

BALIK:

Bugün, evinizde misafir ağırlamanız mümkün. Yakın kan bağı içinde olduğunuz kuzenler ve yeğenlerin bir araya gelme olasılığı güçlü. Çevre ilişkileri ve iletişimin güncellik kazanması sonucunda, uzun zamandır beklediğiniz ortamı yakalayacaksınız. Beklediğiniz haberlerle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelmesi sizi rahatlatacaktır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA