• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizlispor’da “devam” dedi

Denizlispor’da Ali Çetin “devam” dedi

12.9.2020

YUKATEL Denizlispor'un baş-kanı Ali Çetin, tek aday olarak girdiği olağanüstü genel kurulda güven taze-ledi. Denizlispor Seçimli Olağanüs-tü Genel Kurul Toplantısı, Nihat Zey-bekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Çetin, kulübün mevcut borcu-nun 45 milyon lira olduğunu açıkladı. Yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunup oylan-masının ardından tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Ali Çetin, yeniden başkanlığa seçildi. Çetin'in yönetiminde Salih Özcan, Can Cesur, Serkan Başbuğ, Kaan Şanlıkan, Ozan Katrancı, Nevzat Yakı, Uğur Bağ-başlıoğlu, Levent Çaputçu, Yavuz Cinkaya, Fikret Onur, Tolga Erdey, Mehmet Kavak, Hayati Işık ve Taner Atil-la yer aldı. Çetin, "Hem gelir hem de sağlık açısından zor bir süreç yaşıyoruz. Transferlerimizi nokta atışı ola-rak bitirip, iyi bir Denizlispor seyrettirmek istiyoruz. Bu sene daha güzel bir Denizlispor olacak" diye konuştu.

Denizlispor’da Ali Çetin “devam” dedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.