Alaçatı’da mekan kavgası

Giriş Tarihi:15.07.2017, 23:17 Güncelleme Tarihi:15.07.2017, 23:17
Fatih Terim’in damatlarının anlaşmazlık yaşadıkları komşu restoranı bastığı öne sürüldü. Sorunu çözmek için Bodrum’dan Alaçatı’ya gelen Terim’in restoran sahipleri ile tartıştığı iddia edildi

Çeşme Alaçatı'da birbirine komşu iki restoran arasındaki anlaşmazlık yüzünden önceki akşam çıkan kavgaya Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in adı karıştı. Yüzevler Kebapçısı'nın sahibi Selahattin Aydoğdu ve çalışanları, Fatih Terim ile damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve korumalarının restoranlarını bastığını iddia ederek şikayetçi oldu. Terim'in kendileri de restoran işletmecisi olan damatlarının diğer işletmeci ile bir süredir 'duvar' ve 'fırın' tartışması yaşadığı öğrenildi.

Terim devrede

Edinilen bilgiye göre iki restoran arasındaki anlaşmazlık son olaydan sonra ünlü futbol adamı Fatih Terim'e iletildi. Futbol dünyasından oldukları için birbirini tanıyan Selahattin Aydoğdu ile Bodrum'da bulunduğu belirtilen Fatih Terim önceki gün telefonda bu konuyu konuşurken a geçti. Bunun üzerine Fatih Terim, Alaçatı'ya geldi. İddiaya göre, Terim'in yanında damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapalı ve korumaları da bulunuyordu.
Gece yarısından sonra Yüzevler Kebapçısı'nda karşı karşıya gelen taraflar arasında kavga çıktı. Fatih Terim, damatları ve korumaları olay yerinden ayrıldı. Selahattin Aydoğdu ve çalışanları ise, gece Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi'ne giderek Terim, damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve korumalarından kasten yaralama, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal iddiasıyla şikayetçi oldu.

Burnu kırıldı iddiası

İddiaya göre Selahattin Aydoğdu'ya ait Yüzevler Kebapçısı'nın bitişik komşusu olan Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin, Beeves isimli mekanına 2 metre yüksekliğinde tahta çit inşa ettirmek istedi. Taraflar arasında çıkan arbedede Fatih Terim'in burnunun kırıldığı iddia edildi.

KAHRAMAN DURAK

kalan karakter 1000

FATİH ABİ FATİH ABİ

sen girme bu işlere, avukatını gönder, yıpratırlar seni. üzülürsün................

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.07.2017 11:28
Eşrefpaşali Eşrefpaşali

İpini koparan İzmir e geliyor.İzmir Hoşgoru kentidir tabi kibar ve nazik olursan.Artistlige tahammülü yoktur.İzmire geliyorsa efendi ol,yoksa pabucunu eline verirler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 17.07.2017 02:05
İzmir li İzmir li

Peşkeş çekerlerse güzelim yerleri, böyle utanmadan yerler birbirlerini.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 17.07.2017 01:23
halil ç. halil ç.

birilerinin bu adama sokak kabadayısı değil Türkiye futbol direktörü olduğunu hatırlatması lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 16.07.2017 19:16
Sevimsiz hoca Sevimsiz hoca

İzmirin böyle tiplere hiç ihtiyacı yok.Önce köpeklere şimdi çevreye saldırmaya başladı, keşke bu enerjisini yaptığı işe ayırsa.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 16.07.2017 15:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.