• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da ormanda kaybolan bulundu

'da kent merkezinden yakınlarıyla Sırören köyü civarındaki ormanlık alana pikniğe gelen (83), abdest almak için yakındaki çeşmeye gitti ve kayboldu. Ormanda kaybolan bulundu.

Kütahya'da ormanda kaybolan yaşlı kadın bulundu

02.09.2019, 13:49

Kütahya'da ormanda kaybolan yaşlı kadın bulundu.

Alınan bilgiye göre, kent merkezinden yakınlarıyla Sırören köyü civarındaki ormanlık alana pikniğe gelen Müzeyyen Turan (83), abdest almak için yakındaki çeşmeye gitti.

Geri dönmemesi üzerine yakınları Turan'ı aramaya başladı.

Tüm çabalara rağmen yaşlı kadının bulunamaması üzerine durum, jandarma ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerine bildirildi.

İhbar üzerine bölgeye gelen ekiplerin, köylülerin de yardımıyla ormanlık alanda başlattığı arama çalışmaları sabaha kadar sürdü.

ÇEVRE İLLERDEN TAKVİYE EKİPLER GELDİ

Afyonkarahisar'dan AFAD'ın köpekli arama kurtarma ekibi, Eskişehir AKUT'tan iz takip köpekli arama kurtarma ekibi ile jandarmanın iz takip köpekli ekibi arama çalışmalarına katıldı.

AFAD İl Müdürlüğü koordinesinde arama çalışmaları sürerken kadının Hamidiye Kızılcaören köyünde olduğu ihbarı alındı.

Bunun üzerine eve giden AFAD ekipleri, yaşlı kadını sığındığı evde buldu.

AA

Kütahya'da abdest almak için çeşmeye giden yaşlı kadın ormanda kayboldu

Kütahya'da ormanda kaybolan yaşlı kadın bulundu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA