• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

39. bölüm canlı izle! –

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm canlı izle! – ATV

10.10.2019, 21:27

39. yeni bölüm canlı izle! Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölümü başladı! Bir Zamanlar Öukurova'da bu hafta Züleyha, Yılmaz ve Demir arasındaki aşk üçgeninde yeni gelişmeler Çukurova’yı sarsacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm ATV canlı izleme ekranı!

Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm ATV canlı izle! Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölümü başladı! Bir Zamanlar Öukurova'da bu hafta Züleyha, Yılmaz ve Demir arasındaki aşk üçgeninde yeni gelişmeler Çukurova'yı sarsacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm ATV canlı izleme ekranı!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 39. BÖLÜM CANLI İZLE! - ATV

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA BU HAFTA!

Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağını açan Züleyha, Hünkar ile ipleri tamamen koparıyor!

Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.

Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Dr. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Müjgan ve Yılmaz apar topar İstanbul'a giderler ve dönüşlerinde Behice'yi de yanlarında getirirler.

Hala hanım Behice, yeğeni Müjgan'a Yılmaz'ı çok beğendiğini, Fekeli'yi ise tipik Anadolulu bulduğunu söyler. Ama bu bakış açısı, onu Fekeli ile baş başa sohbetleri sevmesinden alıkoymayacak gibidir!

Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında bulur! Şermin, kendisine yapacakları bir şey kalmadığını ve artık Yamanlardan korkmadığını söylese de Hünkar, içten içe gözünü korkutmayı başarmıştır.

Bir yandan Demir'in yanında yer aldığını gösterse de Züleyha, Yılmaz'ın kendisini hala sevmesinden de çok etkilenmiştir. Şimdi artık Hünkar ona her an kaçacak diye bakarken, aslında Yılmaz ve Müjgan'ın arasında neler olacağına karar verecek kişi de Züleyha'dır!

Züleyha herkesi şaşırtan bir tavır sergiler!

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm canlı izle! – ATV haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN