• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ın yıldızı kimdir, ve nereli?

dizisinde canlandırdığı Ayşe karakteri ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu , Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile sosyal medyayı salladı. Burcu Özberk'in cesur pozları binlerce yorum alırken ünlü oyuncuyu yakından tanımak isteyenler 'Burcu Özberk kimdir, Burcu Özberk , , Burcu Özberk hangi dizilerde oynadı' sorusuna yanıt aradı.

Afili Aşk'ın yıldızı Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında ve nereli?

09.12.2019, 11:56

Afili Aşk dizisinde canlandırdığı Ayşe karakteri ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Burcu Özberk, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile sosyal medyayı salladı. Burcu Özberk'in cesur pozları binlerce yorum alırken ünlü oyuncuyu yakından tanımak isteyenler 'Burcu Özberk kimdir, Burcu Özberk kaç yaşında, Burcu Özberk nereli, Burcu Özberk hangi dizilerde oynadı' sorusuna yanıt aradı.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Dizi ve tiyatro oyuncusu Burcu Özberk, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu. İlk ekran deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakteri ile yaşadı.

Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk estetiksiz hali ile görenleri şaşkına çevirdi Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk estetiksiz hali ile görenleri şaşkına çevirdi

BURCU ÖZBERK KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir'de dünyaya gelen Burcu Özberk, perşembe günü 30. yaşını kutlayacak.

Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk yaşı ile şaşırttı Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk yaşı ile şaşırttı

BURCU ÖZBERK HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

İşte şu sıralar ekranların sevilen dizisi Afili Aşk'ta Ayşe karakteri ile kendine hayran bırakan Burcu Özberk'in diğer oynadığı diziler...

 • Muhteşem Yüzyıl
 • Güneşin Kızları
 • Şahane Damat
 • Aslan Ailem
Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk boyu ile gündem oldu Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk boyu ile gündem oldu

Afili Aşk'ın yıldızı Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında ve nereli? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.