• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

14. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman izle

14. bölüm izle! ATV ekranlarında yayınlandığı günden bu yanan büyük bir ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman 14. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Bölümü ATV üzerinden tek parça izleme seçeneği izleyiciler tarafından heyecanla araştırılıyor. Yeni bölümde 'ın emanetlerini geri almak için 'na gelen , burada Batur'un ihaneti ile karşılaştı. Oklarla durdurulabilen Osman Bey, Dündar'ın ve ardından Balgay'ın Ertuğrul otağından çıkmasıyla düştüğü tuzağın farkına vardı. Haberimizden Kuruluş Osman 14. son bölümü izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 14. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle

11.03.2020, 19:38 Güncelleme Tarihi: 12.03.2020, 00:24

Kuruluş Osman 14. bölüm izle seçeneği izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Çarşamba akşamları ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman dizisi bugün izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Balgay'ın nökerleri tarafından kuşatılan Osman Bey, Kayı halkının gözleri önünde Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze geliyor. Balgay'la karşı karşıya gelen Osman zor durumda kalıyor. Kuruluş Osman 14. bölümü ATV üzerinden izleme ekranı ve linki aşağıda bulunuyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN 14. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Çakalların hükmü kurtlar ayağa kalkana kadardır!"

Cengiz Han'ın emanetlerini geri almak için Kayı Obası'na gelen Osman Bey, burada Batur'un ihaneti ile karşılaşır.

Bize hiç kimse boyun eğdiremez: Ya istiklal ya şehadet! Kuruluş Osman yeni bölüm

OSMAN BEY'E TUZAK

Oklarla durdurulabilen Osman Bey, Dündar'ın ve ardından Balgay'ın Ertuğrul otağından çıkmasıyla düştüğü tuzağın farkına varır.

Osman Bey ihanet oyununu bozabilecek mi? Kuruluş Osman yeni bölüm

BALGAY'IN KILICIYLA YÜZ YÜZE

Balgay'ın nökerleri tarafından kuşatılan Osman Bey, Kayı halkının gözleri önünde Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze gelir. Balgay'la karşı karşıya gelen Osman içine düştüğü bu durumdan çıkabilecek mi?

Osman kaçmayı başarıyor! Kuruluş Osman yeni bölüm

DÜNDAR VE BATUR'UN İHANETİNE NASIL KARŞILIK VERECEK?

Moğolların tuzağına düşerek yaralanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Osman Bey'i hasım ilan eden Samsa Çavuş, Moğollara karşı nasıl hamle yapacak?

BALGAY'IN HAYALLERİ

Cengiz Han'ın emanetlerini eline geçiren Balgay, hükümdarlık hayaline ulaşabilecek mi? Osman Bey'i Balgay'a teslim eden Dündar şimdi ne yapacak?

Kuruluş Osman 14. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.