• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sınavında çıkan sorusu nedir? YKS sınavında sorulan Mabel Matiz kimdir? Mabel Matiz nereli?

Binlerce öğrenci bugün üniversite hayalleri için sınavına girdi. İlk oturumu tamamlanan sınavda, öğrenciler içeride ter dökerken, velilerde kapıda heyecanla bekledi. Sınavın bitmesiyle birlikte detaylarda belli olmaya başladı. Gelen ilk bilgilere göre, sınavda şarkıcı ile ilgili de bir soru vardı. Peki, YKS sınavında çıkan Mabel Matiz sorusu nedir? YKS sınavında sorulan Mabel Matiz kimdir? Mabel Matiz nereli?

YKS sınavında çıkan Mabel Matiz sorusu nedir? YKS sınavında sorulan Mabel Matiz kimdir? Mabel Matiz nereli?

27.06.2020, 13:55 Güncelleme Tarihi: 27.06.2020, 17:47

YKS sınavının ilk oturumu tamamlandı. Binlerce öğrenci üniversite hayalleri için ter döktü. Her bir aday, umutları ve hayal ettikleri meslekler için aylardır hazırlanıyordu. Sınavın bitmesiyle de sorulara dair detaylarda gelmeye başladı. Sınavda şarkıcı Mabel Matiz de soruldu. Peki, YKS sınavında çıkan Mabel Matiz sorusu nedir? YKS sınavında sorulan Mabel Matiz kimdir? Mabel Matiz nereli?

YKS MABEL MATİZ SORUSU YORUMLARI!

İşte Twitter'da soru hakkında yazılanlar:

-Mabel Matiz sorusunda horlamaya başlamıştım

-Mabel Matiz Neden?

-Sınavda mabel matiz sormuşlar bilseydim magazinden çalışırdım

-Adın her yerde el salla ünlü oldun

-Lan Mabel Matiz'in Türkçe sorularında ne işi vaaarrrrr

-Türkçe sorularından birini kadraj magazin hazırladı herhalde mabel matiz ne alaka

MABEL MATİZ KİMDİR?

YKS Mabel Matiz sorusu nedir? Mabel Matiz kimdir kaç yaşında nereli? YKS'nin ilk oturumu olan TYT sınavı 27 Haziran Cumartesi günü tamamlandı. Sınavın sona ermesinin ardından sınavda çıkmış ilginç sorular da gündem oldu. Peki, YKS Mabem Matiz sorusu nedir? Mabel Matiz kimdir kaç yaşında nereli? İşte ünlü sanatçı hakkında merak edilenler!

Mabel Matiz 2013 yılı sonunda GQ Türkiye dergisinin Men Of The Year ödüllerinde "Yılın Müzisyeni" ödülüne layık görülmüştür. Sonraki yıl Yaşım Çocuk albümünde yer alan "Alaimisema" şarkısı 14 Temmuz 2014'te Radio Edit versiyonuyla single olarak yeniden yayınlanmış, kendi albümleri dışında Teoman, Göksel, Ayşegül Aldinç, Özge Fışkın, Burcu Tatlıses, Ceyl'an Ertem gibi sanatçıların albümlerinde söz yazarı ve besteci olarak da bulunmuştur.

13 Şubat 2015 tarihinde ise Can Güngör prodüktörlüğünde kaydettiği 3. albümü Gök Nerede'yi yayınladı. 20 Haziran 2018'de ise dördüncü stüdyo albümü olan Maya'yı çıkarmıştır.

İzmir'de ilginç görüntüler! Sınava papağanı ile geldi İzmir'de YKS heyecanı! Bekleyiş devam ediyor!

YKS sınavında çıkan Mabel Matiz sorusu nedir? YKS sınavında sorulan Mabel Matiz kimdir? Mabel Matiz nereli? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.