• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bugün neler yaşandı? 1 Ekim Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Peki Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? İşte 1 Ekim Perşembe Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 1 Ekim Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

01.10.2020, 10:10 Güncelleme Tarihi: 01.10.2020, 12:50

12 sezondur zirvede olan Müge Anlı, gündemi sarsan itirafları, aylarca konuşulan cinayetleri ve sıra dışı olaylarıyla bu yıl da Türkiye'nin gündemini belirledi. Müge Anlı uzman ekibi ile birçok cinayeti aydınlatmaya devam edecek. İşte 1 Ekim Perşembe Müge Anlı canlı izleme sayfası...

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER YAŞANDI?

Duygu Çelikten 'in katili Veli Ünder'in yakalandığı haberi geldi. Veli Ünder'in cinayeti itiraf ettiği belirtildi. Veli Ünder'in Fethiye'ye yakın bir köyde bir kulübede bulunduğu günlerdir orada yaşadığı köye inip yemek yediği kendisine bırakılan erzakları aldığı açıklandı. Adli tıp kurumunun ve bilirkişi raporlarında farklı ifadelerin yer aldığını Şiar'ın cinayetinde gerçekleri anlatan Beykoz ve Sakarya'da komşuların ifadelerinin önemli olduğu söylendi. Sakarya Savcısı Lütfü Dursun'a teşekkür edildi. Adli tıp raporuna göre Şiar önce öldürülmüş daha sonra yakıldığı açıklandı. Aleyna Çakır dosyası ile ilgili ifade veren ve ümit can tarafından tehdit edilen arkadaşının şikâyetçi olduğu ve cinayet büro ekiplerinin Ankara Haber Merkezine gelerek yayına bağlanan ihbar sahiplerinin iletişim bilgilerinin istendiği açıklandı. Müge Anlı tüm bilgilerin toparlanıp dava açılacağını ve sona yaklaşıldığını söyledi. Müge Anlı Hüseyin Kiraz'a dün yayında Niyazi'nin kendisini tehdit ettiğini söylediğini hatırlattı. Hüseyin Kiraz 20.000 TL'de daha verince paranın bir kısmını yani 3.500 TL yolladığını daha sonra bankadaki tüm paranın uçtuğunu ifade etti. Niyazi Bey Süheyla Hanım'ın ailenin Hasan'ı öldürüp gömdüğünü söylediğini iddia etti.

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 1 Ekim Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.