• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bir kayıp daha bulundu! 3 gündür kayıp olan genç kız bulundu

Anne ve abla Damla Baştürk, 14 Ekim günü İstanbul Beylikdüzü’nde kaybolan 17 yaşındaki E.B.‘yi aramak için ile Tatlı Sert programına katılmıştı. Çarşamba günkü yayının hemen ardından ise anne ve ablayı mutluluğa boğan o haber geldi.

Müge Anlı'da bir kayıp daha bulundu! 3 gündür kayıp olan genç kız bulundu

19.10.2020, 11:42

Sağlık meslek lisesinde son sınıf öğrencisi olan liseli kız, kaybolduğu gün annesine staja gideceğini söyleyerek evden çıkıyor. Annesi hastanede staj yaptığını sanırken, okul müdüründen kızının staj yerine gitmediği bilgisini alıyor. Okula gelen bu telefon üzerine kızını arayan anne Mesude Baştürk, nerede olduğunu soruyor fakat kızı yalanını devam ettirerek annesine stajda olduğunu söylüyor.

Kızının dürüst davranmaması üzerine Mesude B. 17 yaşındaki kızıyla telefonda bir tartışma yaşıyor. Bunun üzerine E.B. telefonunu kapatıyor ve kendisinden bir daha haber alınamıyor.

Çarşamba günkü yayının hemen ardından ise anne ve ablayı mutluluğa boğan o haber geldi. Küçük kızı artık güvendeydi. Ekiple yola çıkan aile kızlarını teslim almak üzere Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Büro Amirliği'ne gittiler. 3 gün boyunca akan gözyaşları yerini mutluluğa bırakmıştı. Kızlarıyla beraber polis merkezinden ayrılan ailenin yüzü artık gülüyordu.

Müge Anlı'da bir kayıp daha bulundu! 3 gündür kayıp olan genç kız bulundu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.