• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Eş yeğenine özel kalem müdürlüğü

Eş yeğenine özel kalem müdürlüğü
Giriş Tarihi: 15.8.2019

Samsun’un ’li Atakum Belediye Başkanı ’nin, eşinin yeğeni ’i özel kalem müdürü olarak atadığı ortaya çıktı

CHP'Lİ BELEDİYELERDE EŞ, DOST, AKRABA SKANDALLARI (11)/ NİDA ALADAĞ

CHP'li belediyelerdeki eş, dost ve akraba ataması haberlerine bir yenisi daha eklendi. Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin eşinin yeğenini özel kalem müdürü olarak atadığı ortaya çıktı. CHP'li belediyelerde torpil yarışı tam gaz sürüyor. CHP'li belediyelerdeki akraba ataması haberlerine bir yenisi daha eklendi. CHP'li belediyelerde akraba atamasına son örnek Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı CHP'li Cemil Deveci, eşi Gülay Deveci'nin yeğeni Merve Selin Cengiz'i 20 Nisan'da özel kalem müdürü atadı. CHP'li başkanın bu kararı büyük tepki çekti.

İLGİNÇ SAVUNMA

Atamayı doğrulayan CHP'li Başkan, "Burası turizm bölgesi, yeğenimin İstanbul'da bürosu vardı, rica ettim bürosunu kapattırdım, turizm kentinde böyle bir özel kalem müdürü olur diyerek böyle bir atama gerçekleştirdim" diyerek kendini savundu.
Adana'da çifte torpil
Adana, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kayınbiraderi Tolga Solmaz'ı kültür müdürü, kuzeni Ercan Çetin'i de satın alma müdürü yaptı.

ANTALYA'DA KARDEŞE KIYAK

Antalya, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, belediye şirketinin başına kardeşi Serap Küçükkuru'yu getirdi.

Eş yeğenine özel kalem müdürlüğü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN