• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Eski eşine şiddet uygulayan İsmail Küçükkaya'ya Twitter’da tepkiler çığ gibi büyüdü!

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya'nın ekran başında kadın hakları savunucusu gibi gözüküp gerçekte evde eşine şiddet uygulamasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Eski eş Eda Demirci'nin yaşadığı dehşeti anlatmasından sonra sosyal medyadan pek çok destek mesajı geldi.

Eski eşine şiddet uygulayan İsmail Küçükkaya'ya Twitter’da tepkiler çığ gibi büyüdü!

17.06.2020, 09:32 Güncelleme Tarihi: 17.06.2020, 09:35

Ekranda kadın hakları savunucusu gibi görünüp evde eşine şiddet uygulayan FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya gündemden düşmüyor.

İki gündür sosyal medyada devam eden tepkiler sonrası bir de 'FOX gerekeni yap' diye kampanya başlatıldı. Dün de tepkiler dinmedi. Bu kez de Küçükkaya'ya en ufak bir tepki göstermeyen kanalına karşı sosyal medyada boykot çağrıları yapıldı.

İşte Küçükkaya'ya verilen o tepkilerden bazıları…

Kadınlar eski eşine şiddet uygulayan İsmail Küçükkaya için ayaklandı! Eski eşi Eda Demirci'ye şiddet uygulayan FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'dan skandal savunma! FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın gerçek yüzü ortaya çıktı! Eski eş Eda Demirci yaşadıkları sonrası bakanlıktan yardım istedi

Eski eşine şiddet uygulayan İsmail Küçükkaya'ya Twitter’da tepkiler çığ gibi büyüdü! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.