• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

FOX sunucusu şiddete devam ediyor!

haber sunucusu , eski eşi 'ye uyguladığı psikolojik ve haberleri ile tepkilerin odağına yerleşmişti. Sosyal medyadan yaşadğı dehşeti paylaşan Eda Demirci'ye hiçbir kadın derneği de sahip çıkmamıştı. Defalarca aldatıldığını ve şiddete maruz kaldığını belirten Demirci, yaptığı paylaşımla İsmail Küçükkaya tarafından tehditlerin devam ettiğini açıkladı.

FOX sunucusu İsmail Küçükkaya şiddete devam ediyor!

24.06.2020, 13:30

Ekranlarda 'kadına şiddet' konusunda sürekli açıklamalarda bulunan FOX TV'nin haber sunucusu İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci'ye 3 yıl süren evliliği boyunca hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uyguladı. Demirci'nin açıklamalarından sonra maskesi düşen ve gerçek yüzü ortaya çıkan İsmail Küçükkaya şiddet uyguladığı eski eşine tazminat davası açarak susturmaya çalıştı.

PSİKOLOJİK ŞİDDETE DEVAM EDİYOR
Eda Demirci'yi baskıyla susturmaya çalışan Küçükkaya, tüm gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından bu kez de psikolojik şiddete başvurarak Demirci'yi yıldırmaya çalıştı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Demirci, İsmail Küçükkaya'nın kendisine 50 bin liralık tazminat davası açtığını duyurarak "Yine korkutup sindirme peşinde. Evet başta çok işe yaradı ama artık sağlığımdan daha değerli hiçbir şey yok" paylaşımında bulundu. Susmayacağını ve geri adım atmayacağını söyleyen şiddet mağduru kadına destek yağdı.

EDA DEMİRCİ NELER ANLATMIŞTI?
Youtube üzerinden yayın yapan Magazin Noteri isimli programa konuk olan Eda Demirci, Küçükkaya ile geçirdiği kabus gibi evlilikle ilgili konuşmuştu. Küçükkaya'nın maskesini düşüren talihsiz kadın gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddetin yanı sıra, aldatıldığını da anlattı.

"SEN BİR ÖĞRETMENSİN" DİYEREK KÜÇÜMSEDİ
Sunduğu haber programında sürekli olarak öğretmenlere saygı ve sevgi gösterilmesi gerektiğini söyleyen ve onlara hak ettikleri değerin verilmediğini söyleyen Küçükkaya'nın eski eşini "Sen bir öğretmensin" diyerek aşağıladığı ortaya çıktı. Küçükkaya'nın ünlü olmasını kullandığını söyleyen Eda Demirci, "Sen bir öğretmensin ben İsmail Küçükkaya'yım. Farkında değilsin herhalde" diyerek kendisine hakaret ettiğini söyledi.

"BAŞKA KADINLARLA MESAJLAŞIP FOTOĞRAFLARINI ATIYOR"
Küçükkaya ile evli kaldığı süre boyunca aldatıldığını da açıklayan Demirci, FOX sunucusunun başka kadınlarla mesajlaşarak onlara fotoğraflar attığını açıkladı. Küçükkaya'nın başka kadınlarla mesajlaşmalarını yakaladığını itiraf eden Demirci, "Dışarı çıkdığında başka kadınlarla mesajlaşıyor. Onlara fotoğraflarını atıyor, onlar da ona atıyor." dedi.

"SENİN YÜZÜNÜ DAĞITIRIM' DEDİ, SONUNDA YAPTI"
Evliliği süresinde psikolojik şiddetin yanı sıra fiziksel şiddete uğradığını da belirten talihsiz kadın, Küçükkaya'nın suratına yumruk attığını açıkladı. Bir tartışma sırasında Küçükkaya'nın kendisine "Eda inan şu pozisyonum olmasa senin ağzını yüzünü dağıtırdım" dediğini söyleyen Demirci, üçüncü kavgalarında yüzüne yumruk yediğini söyledi.

KADIN HAKLARI SAVUNUCUSU SAHİP ÇIKMAMIŞ
Uğradığı psikolojik ve fiziksel şiddet sonucu İsmail Küçükkaya'nın programlarına da çıkan kadın hakları savunucusu Canan Güllü'ye ulaşmaya çalıştığını söyleyen Eda Demirci, kendisine sahip çıkılmadığını aktardı. Küçükkaya'nın programlarında kadın haklarını savunan Güllü'nün, kendisinin telefonlarına bile dönmediğini aktardı.

MAHKEMEDE TUZAK KURMUŞ
Demirci, boşanma sürecinde Küçükkaya'nın kendisine adeta tuzak kurduğunu açıklarken; sağlık problemi yaşadığı dönemde FOX sunucusunun kendisine destek olmayarak konserlere gidip eğlendiğini açıkladı. Bu nedenle büyük bir hayal kırıklığına uğradığını itiraf eden Demirci, Küçükkaya'nın mahkemeye bunun tam tersi bir olayı işleri kendi lehine çevirmek için sunduğunu söyledi.

"KILIÇDAROĞLU SILA'YI ARADI BENİ HİÇ ARAMADI"
İsmail Küçükkaya'nın Atatürkçülük maskesi ardına saklandığını belirten Demirci, sözde Atatürkçülere de seslenerek, "Ben Atatürkçü öğretmenim. Peki Atatürkçüler beni niye savunmadınız? Her şeyiniz yalanmış." dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı şiddet nedeniyle Sıla'yı aradığına dikkat çeken Demirci, kendisinin aranmadığını belirterek Kılıçdaroğlu'nun iki yüzlülüğünü de gözler önüne serdi.

Dayakçı İsmail Küçükkaya'ya bir şok daha! Mahkemeden 2 aylık uzaklaştırma kararı Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç: İsmil Küçükkaya o programla gazeteci olarak bitmişti şimdi de özel hayatıyla bitiyor Eski eşine şiddet uygulayan İsmail Küçükkaya'ya Twitter’da tepkiler çığ gibi büyüdü! İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci'ye uyguladığı şiddete karşı kadın dernekleri neden susuyor? Eski eşi Eda Demirci'ye şiddet uygulayan FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'dan skandal savunma!

FOX sunucusu İsmail Küçükkaya şiddete devam ediyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA