• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C
Nermin Bezmenle, aşka, sevgiye ve hayata dair... BÜLENT GÜRLÜK Nermin Bezmen'le, aşka, sevgiye ve hayata dair... bulent.gurluk@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 20.04.2012, 00:00
Sanat dünyasının ünlü simalarını İzmirlilerle buluşturan, onların merak edilen yönlerini ön plana çıkaran ve dinleyicilerle sıcak bir söyleşi atmosferi yaratan 'Art 10 Fikir Atölyeleri', 26 Nisan Perşembe günü Türkiye'nin en önemli yazarlarından Nermin Bezmen'i ağırlayacak.
Daha önce de bahsetmiştim... Sevgili Aylin Onart'ın başında bulunduğu 'On-Art İletişim Danışmanlığı'nın hayata geçirdiği Fikir Atölyeleri'nde, konuk sanatçılar ile davetliler arasındaki enerji alışverişinin keyfine doyum olmuyor.
***
10 Art buluşmalarının en güzel yanı; sanatın, edebiyatın, sohbetin, eğlencenin ve türlü yaşam deneyimlerinin potasında ortak paylaşımlar oluşturabilmek... Son derece samimi insanların kendini özgür hissettiği bir ortamda, değişik duygu ve düşünce alışverişlerinin tadını çıkarmak...
Bu yüzden, her defasında farklı bir kültür atmosferini solumanın heyecanıyla giriyorsunuz Art 10 Fikir Atölyeleri'nin kapısındanBiliyorsunuz ki orada sizi bekleyen sürprizler var.
Şimdiye dek aşkı, sevgiyi ve acıyı kalemiyle yüreğimizde hissettiren, yarattığı insan hikayeleriyle bizi kendi serüvenlerinin peşine düşüren Nermin Bezmen, bu kez hayata dair tüm hislerini sohbetin tatlı yolculuğunda İzmirlilerle paylaşacak.
Duygularını, yaşamını, birikimlerini yıllardır romanlarıyla okuyucularına aktaran Nermin Bezmen, 26 Nisan Perşembe günü söyleşi, kokteyl ve imza etkinliklerini kapsayan özel bir programla Art 10 Fikir Atölyeleri'nde olacak.
***
"Her insan bir romandır, hatta aynı ilişkideki iki insan için, iki ayrı hikaye yazılır" diyerek, aşkla kenetlenen kalplerin bile farklı rotalarda yol aldığı gerçeğini ifade eden usta yazarla buluşma, perşembe akşamı Key Hotel'de saat 19.00'da başlayacak.
"Her İnsan Bir Romandır: Hayat, Sevgi ve Aşk Üzerine" başlıklı renkli söyleşinin yanı sıra Nermin Bezmen, kendi hikayesini kaleme aldığı 'Bizim Gizli Bahçemiz' romanından kaybettikleri aşklarının ardından hüznü ve yokluğu yaşayan 3 kadının öyküsünü yansıttığı 'Gönderilmeyen Aşk'a, 'Sırça Tuzak'tan 'Sır' ve 'Aurora'nın İncileri'ne kadar yazdığı tüm kitaplarını da sevenleri için imzalayacak.
***
Yapıtlarında aile içi ilişkilerden, aşka, sevgiye ve dönemsel olaylara dek aslında hayatın kaçınılmaz gerçekleriyle okurlarını yüzleştiren Bezmen'in, kendi dünyasının kapılarını aralayacağı bu söyleşiyi kaçırmayı düşünmüyorum.
Aylin Onart'ın şık, kaliteli ve sıcak bir ortam ayrıcalığı sunduğu Art 10 Fikir Atölyeleri'nde Bezmen'le geçireceğimiz gecenin, tüm davetlilerin takviminde özel bir yaprak olarak değerini ömür boyunca yitirmeyeceğinden eminim.
Bu arada her zaman olduğu gibi, verilecek kokteylde Sevilen Şarapları ile Feast'in kanepe ve aperatifleri, etkinlikte dimağımızın yanında damağımıza da hoş lezzetler katacak. 26 Nisan'da Key Hotel'deki buluşma sınırlı sayıda katılımla gerçekleşeceği için, bir an önce 0232 421 44 40 nolu telefondan kaydınızı yaptırmakta gecikmeyin. Benden söylemesi...GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN