• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Ünlü Kurbanlar ÇAĞRI ZORER Ünlü Kurbanlar cagri.zorer@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 12.10.2017, 00:00

Hollywood'un ünlü yapımcısı Harvey Weinstein'in, sinema dünyasından birçok aktrisi taciz ettiği yönündeki iddialar tüm dünyada gündem yarattı. Ünlü İtalyan yönetmen Dario Argento'nun oyuncu kızı Asia Argento, Harvey Weinstein'in, kendisine 21 yaşındayken Fransa'da bir otel odasında tecavüz ettiğini söylemesiyle işin boyutu tecavüz suçuna kadar genişledi. Diğer taraftan New York Times'ta yayınlanan habere göre, Angelina Jolie ve Gwneth Paltrow'un da Weinstein tarafından taciz edildiğini ve kariyerlerini kaybetme korkusuyla sessiz kaldıklarını belirttikleri söylendi.

Hollywood'un ünlü yapımcısı Harvey Weinstein'in, sinema dünyasından birçok aktrisi taciz ettiği yönündeki iddialar tüm dünyada gündem yarattı. Ünlü İtalyan yönetmen Dario Argento'nun oyuncu kızı Asia Argento, Harvey Weinstein'in, kendisine 21 yaşındayken Fransa'da bir otel odasında tecavüz ettiğini söylemesiyle işin boyutu tecavüz suçuna kadar genişledi. Diğer taraftan New York Times'ta yayınlanan habere göre, Angelina Jolie ve Gwneth Paltrow'un da Weinstein tarafından taciz edildiğini ve kariyerlerini kaybetme korkusuyla sessiz kaldıklarını belirttikleri söylendi. Oscar ödüllü Angelina Jolie, Weinstein'in yapımcılığını üstlendiği "Playing By Heart" filminin çekimleri sırasında, ünlü yapımcının bir otel odasında kendisini taciz ettiğini belirtti. Başarılı oyuncu "Gençliğimde Harvey Weinstein ile kötü bir deneyim yaşadım. Sonuç olarak asla onunla tekrar çalışmamayı tercih ettim ve başkalarını bu konuda uyardım" dedi.

"O GÜCE SAHİP DEĞİLDİM"

Gwyneth Paltrow ise 22 yaşındayken henüz kariyerinin ilk yıllarında Winstein'in kendisine Beverly Hills Oteli'nde cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi. Weinstein'in kendisine, "Çenesini kapalı tutmalısın. Eğer birilerine anlatırsan seni mahvederim" dediğini söyleyen Paltrow, "O zaman daha çocuktum, çok ama çok korktum. O günden bu yana bir sır olarak sakladım. Çünkü bunu anlatacak gücüm yoktu" dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN