• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 24.01.2019, 00:00

KOÇ:

İnce detaylar gerektiren işinizle ilgili önemli bir konuda başarı sizi bekliyor. Fakat, bu biraz da size bağlı. Burcunuzda ilerleyen Yönetici gezegeniniz Mars, maddi atılımlarınızı gerçekleştirmek için gerekli donelere sahip olduğunuzu gösteriyor. Temkinli davranarak, kendinizi korumak adına başlattığınız şekillenmelerde iyi bir yol çiziyorsunuz.

BOĞA:

Bugün ay, çevre ilişiklerinizde oldukça etkili olacak. Özellikle grup çalışmalarınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Tabii, işin yürümesi için gereken bütün alt yapıları hazır hale getirmenizin rolü çok büyük. Bu yüzden bir çok kişi sizinle çalışmaktan zevk alıyor ve iş tatmini sağlıyorlar. Eğer, sigara içiyorsanız mutlaka bırakmalısınız.

İKİZLER:

Karşınızdaki kişiye tüm duygularınızı ortaya koyarak, onu ikna etmeyi başaracaksınız. Mesleki kariyerinizle ilgili problemler canınızı sıkabilir. Olayları çok fazla abartarak, küçük detayları sorun haline getiriyorsunuz. Bugün, kendinizi ispat etmek için, değişik düşüncelerle ortaya atılabilir hatta bu konuda aşırıya kaçabilirsiniz.

YENGEÇ:

Bilinçaltı sezgilerinizin yüksek oluşu, gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Bugün, kişisel kazançlarınızı arttırma konusunda ön sezilerinize güvenebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin, sıradan olmamasına gayret ediyorsunuz. Sizin kararlı ve sağlam adımlarınızı karşı tarafın anlaması zaman alabilir.

ASLAN:

Çevrenizle uyum içinde duygusal alış verişler yaşayacaksınız. Bugün, bazı dostlarınızın sizden farklı beklentileri olabilir. Uzun süredir planladığınız küçük seyahatlerinizi yapabilirsiniz. Gezilerinizin çoğu, araştırmaya yönelik olacaktır. İletişim konularında beklediğiniz gelişmeler gündeme gelecektir.

BAŞAK:

Ay burcunuzda ilerlerken, her şeyi kafanızda sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Karşılıklı duygusal gelişmelerin söz konusu olduğu bir gün yaşayacaksınız. İsteklerinizi coşkulu bir şekilde paylaşmak istiyorsunuz. Sakin yaşam dileğiniz her zaman mümkün olmayabiliyor. . Karın bölgenizde oluşan ağrılar size zor anlar yaşatabilir..

TERAZİ:

Değişimlerden hoşlanmanıza rağmen, bugün çevrenize karşı tepkisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızın sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Sevdiklerinizle ortak fikir alış verişleri içinde olmalısınız., Bir süredir beklediğiniz güzel ortamlara kavuşacaksınız. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zaman iş potansiyelinizde ki yükseliş gözle görülür şekilde artıyor.

AKREP:

Maddi konularla ilgili sınırlarınızı genişletmeyi ve yeni kaynaklar üzerinde araştırmayı amaçlıyorsunuz.. Sizi yargılamalarına izin vermeden,, istekleriniz gerçekleştirmelisiniz. Çevrenize karşı üstünlük savaşı verebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili sezgisel bir savaş içinde olacaksınız. Hissettiklerinizi kendinize saklamalısınız.

YAY:

Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Ortak çalışmalarınızda başarılı olacağınız bir gün. Parasal değerleriniz arttırmak için, şartlarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı önemli kişilerle bir araya gelebileceksiniz. Bugün, enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Hafta sonu bazı planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

OĞLAK:

Yaptıklarınızın ters algılanması yeterince canınızı sıkıyor. Kazançlarınızı attırma konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız istediğiniz sonuçları verecektir Bugün maddi konularda yeniliklere açık olacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Saç ve cilt sorunlarınız olabilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

KOVA:

İkili ilişkilerinizde yoğun duygular yaşıyor ve bulunduğunuz ortamlarda sıcak rüzgarlar estirmesini biliyorsunuz. Özellikle; kalabalık dost toplantılarından kaçmanıza rağmen, bugün yakın çevrenizde gelişen olayların dışında kalamayacaksınız. Dizlerinizle başınız dertte. Acele hareket etmeniz yanlış hareketler yapmanıza sebep oluyor..

BALIK:

Maddi konularda derin düşünebilir ve iletişim içinde olacağınız kişileri ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Bugün, olaylara vakur bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Fiziksel anlamda güçlü bir pozisyon yaratmanız, bazılarını kızdırabilir. Son günlerde, önünüze gelen her şeyi düşünmeden yiyerek, gereksiz bir kilo artışına neden olabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA