BİZE ULAŞIN

CHP'li Ekrem İmamoğlu'ndan "Valiye it dediniz mi?" sorusuna skandal yanıt

Giriş Tarihi: 09.06.2019, 19:56

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı'nda yaşanan VIP krizi ile konuştu. Ordu Valisi Seddar Yavuz'un kendisine tuzak kurduğunu iddia eden Ekrem İmamoğlu’na bir gazetecinin “Bu vali itlik yapmıştır” ifadelerini sorması üzerine küfür etmediğini söyleyemedi. ''Valinin basitliğini ifade ettim'' cevabıyla adeta bu küfrü kullandığını itiraf eden İmamoğlu, üstelik duyanları şaşırtacak bir şekilde Ordu Valisinden özür beklediklerini açıkladı.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı'nda yaşanan VIP krizi ile açıklama yaptı.

İMAMOĞLU'NDAN İTİRAF NİTELİĞİNDE SÖZLER
Bir gazetecinin 'Bu vali itlik yapmıştır' ifadelerini sorması üzerine küfür etmediğini söyleyemedi. ''Valinin basitliğini ifade ettim'' cevabıyla adeta hakaret dolu sözlerini itiraf etti. Üstelik duyanları şaşırtacak bir şekilde Ordu Valisinden özür beklediklerini açıkladı. İmamoğlu şöyle konuştu:

"VALİ BİZE BİR TUZAK KURDU"
Açık söylemek gerekirse Vali bize bir tuzak kurdu. Ben orada Seyit Torun'a rica ediyorum orada. Psikolojim ortada. Her şekliyle yaklaşımım ortada.

"BEN VALİNİN BASİTLİĞİNİ İFADE ETTİM"
Ben Valinin basitliğini ifade ettim. Vali bizden kurmuş olduğu tuzaktan dolayı bizden özür dileyebilir. Ben hangi kısımla ilgili özür dileyeceğim bilmiyorum.

CHP'li Ekrem İmamoğlu'ndan "Valiye it dediniz mi?" sorusuna skandal yanıt haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.