• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Ödülüm yalnız ve güzel insanlara HAKAN URGANCI Ödülüm yalnız ve güzel insanlara hakan.urganci@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 04.11.2018, 00:00

Türkiye'nin ilk ve tek Spikerler Platformu Kırmızı Türk Haber ile Türkiye'nin en özgün ajansı Medya Sesi Ajansı tarafından 2. kez Ankara'da düzenlenen birçok ünlü simanın konuk olduğu, "2. Başkent Ödülleri" Ödül Töreni, 27 Ekim 2018 Cumartesi tarihinde Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi Yıldız Kenter Salonu'nda gerçekleştirildi.

HALK OYLAMASI

Seçici kurul değerlendirmesi ve halka açık oylamalar sonucunda Türkiye'nin farklı yerlerinde alanında en iyilerin ödül aldığı törende özgün kategorilerde ödül verildi. Ödül törenini aktör Altan Alkan ve Sunucu Dilara Karaca sundu. Tören Ankara Yenimahalle Belediyesi'nin büyük desteği ve ev sahipliğinde gerçekleşti. KırmızıTürk Medya Kurucusu Cengizhan Kaya ve Medya Sesi ajansı kurucusu Rabia Coşkun açılış konuşmasında seslendirme sanatı ve spikerlik vurgusu yaparken Başkent'te böyle bir etkinlik yapmanın mutluluğunu ifade ettiler.

MESLEKTAŞLARIMA

Onur ödüllerini usta oyuncu ve seslendirme sanatçısı Sezai Aydın, Rüştü Asyalı ve Yusuf Sezgin'in aldığı gecede, iş dünyasından belediyelere kadar pek çok kişi ve kurum ödül kazandı.
Yılın En İyi Erkek Radyo Sunucusu olarak da TRT FM'den bizi layık görmüşler. Geçtiğimiz yıl, KırmızıTürk'ten bu ödülü aldığımda şunları söylemiştim:

"Benim işim 24 yıldır konuşmak. Türkiye'de artık konuşan insan çok. Konuşan insan değil, okuyan insana ihtiyaç var. O yüzden bu ödülü konuşan meslektaşlarım adına değil okuyan meslektaşlarım adına alıyorum."

DİNLEYİCİLERİME

Bu yıl, çerçeveyi değiştirmek gereği hissettim. Artık ödülü meslektaşlarım adına değil, bu mesleğin tüketicileri adına alıyordum.
O yüzden ödülü özellikle geceleri radyo dinleyen, hayatın içine çok da karışmak istememiş, hassas, yalnız ve güzel insanlara ithaf ettim, onlar adına aldım. İyi ki varlar... Hem velinimetimiz olan dinleyiciye hem de bizi ödüle layık görenlere teşekkür ediyorum. Layık olmak için daha sıkı çalışmak gerek.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN