• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL Yıldız falınız filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 13.10.2018, 00:00

KOÇ:

Şansınıza fazla güveniyor ve olayları kendi akışına bırakıyorsunuz. Bugün işlerinizi kendiniz takip ederseniz karlı çıkacaksınız. Çalışma temponuzun yoğun oluşu sizi sıkmamalı. Yapacağınız atılımlar için bu sürenin böyle olması gerekiyor. Sabırlı olmalısınız, başarı sizin.

BOĞA:

Kafanızı kurcalayan, işinizin kanuni boyutuyla ilgili bazı detayları daha da ciddi düşünmeye başlamalısınız. Bugün bu konuda, çalışma arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan bilgi alabilirsiniz. Sabah saatlerinde üzerinizde olan mutsuzluk, akşama doğru yerini çok pozitif ruh haline bırakacak.

İKİZLER:

Karşıt burcunuz Yay'da ilerleyen Ay'dan aldığınız etki yüzünden alıngan ve sorgulayıcı oldunuz. Entellektüel çevrelerde bulunmanız bakış açınızın genişlemesine sebep oluyor. Sosyal ilişkileriniz yeni bir boyut kazanacak. Karşı cins tarafından beğenilmenize rağmen, size yaklaşmaktan çekiniyorlar.

YENGEÇ:

İş yaşantınızda olayları gereğinden fazla büyütüyor olmanız, sizin suçunuz. Aksilikler yüzünden, her an kayıplarınız olabilir. Mesleki konularda iddialı bir gündesiniz ama rakipleriniz tarafından övülmek sizi şaşırtabilir. Beklemediğiniz bu tür davranışlar aynı zamanda sizi duygulandıracaktır.

ASLAN:

Sizi anlamak çok zor. Bugün yaşadığınız olaylara duygusal yaklaşarak, çevrenizi şaşırtacaksınız. Aslında sözcüklere hiç ihtiyacınızın olmadığı bir gün. İçinizde sebebini tahmin edemediğiniz korkularınız var. Geçmişin değerlerine sarılarak bazı olmuşlukları yok edemezsiniz.

BAŞAK:

İş yaşantınızda değişen tablolar sizi de etkilemeye devam ediyor. Çevre koşulları yüzünden şartlarınızı yeniden yapılandırıyorsunuz. İş yaşantınızda yaşadığınız olaylar sizi motive etti. Yeniliklere kapalısınız. Çevreniz sizi ikna etmek zorunda kalabilir. Bugün çelişkiler söz konusu.

TERAZİ:

Yaşamı iki ayrı uçlarda yaşayan çok az kişi vardır. Çevrenizdeki kişiler bu özelliğinize artık alıştılar. Hareketli yapınız herkesin başını döndürüyor. Özellikle sevdiğiniz kişi sizden yana oldukça dertli. Her konuda içinizdeki çocuk sakıncalı bir şekilde atağa kalkıyor.

AKREP:

Kendinizi çok enerjik hissedeceğiniz bir gündesiniz. Fakat, böyle günlerde bazen ipin ucunu kaçırıyorsunuz. İş yerinizdeki mesai arkadaşlarınızla aranızda geçen olaylarla ilgili olarak duyacağınız şeyler sizi şaşırtmasın. Dedikodulara aldırmamalısınız.

YAY:

Duygusal ilişkilerinizde, daima aranılan bir kişi olarak kalacaksınız. Geçmişin eski anıları artık sizi rahatsız etmemeli. Bugün Ay'dan aldığınız etkiler yüzünden, gereksiz bir alınganlık gösterebilirsiniz. Ayak bileklerinizin hassas olduğu bir gün. Yürürken dikkatli olmalısınız.

OĞLAK:

Eskimiş fikirlerden vazgeçmelisiniz. Bugün bazı koşulların değiştiğini kabul etmeniz zaman alacak. Aslında siz de değişiyorsunuz. Yaşadığınız duygusal gerilimler sizi daha da güçlü kıldı. Kol ve bacaklarınızı incitmemeye çalışmalısınız, ani hareketlere dikkat!

KOVA:

Evinizle ilgili yenilikler yapmayı seviyorsunuz. Fakat, maddi anlamda düşündüğünüz, bir adım sonraki sınırlayıcı etkenler sizi frenliyor. Bugün, yaratıcılığınızı yanlış kullanmamalısınız. Coşkulu duygularınız sizi yanıltabilir. Sadece size ait olan zamanlar yaratmaya çalışın.

BALIK:

Karar vermeden önce dikkatli bir şekilde düşünün. Ancak, çok da fazla incelemeyin, çünkü önünüze çıkan fırsatı kaçırabilirsiniz. Sabır gerektiren tüm işler gelip sizi buluyor. Uzun vadelerde yapılan çalışmalarda başarı gösteriyorsunuz. Bu yüzden çevreniz size güveniyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA