• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Aytemiz Alanyaspor’a teşekkür

Milli Savunma Bakanlığı, hazırlattıkları kamuflaj desenli formanın satışından elde edilecek gelirin yüzde 10'unu Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını açıklayan Aytemiz Alanyaspor'a teşekkür etti. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Kamuflajlı formamız, yalnızca Alanyaspor'umuzun değil, vatanını, milletini ve askerini seven her bir vatandaşımızın da ikinci formasıdır' diyerek hepimizi gururlandıran, elde edilecek gelirlerin yüzde 10'unu da Mehmetçik Vakfımıza bağışlayacağını duyuran Aytemiz Alanyaspor'u, bu örnek davranışından ötürü kutluyor ve şükranlarımızı sunuyoruz" denildi.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan Aytemiz Alanyaspor’a teşekkür

12.09.2020, 16:08 Güncelleme Tarihi: 12.09.2020, 16:15

Milli Savunma Bakanlığı, hazırlattıkları kamuflaj desenli formanın satışından elde edilecek gelirin yüzde 10'unu Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını açıklayan Aytemiz Alanyaspor'a teşekkür etti.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Kamuflajlı formamız, yalnızca Alanyaspor'umuzun değil, vatanını, milletini ve askerini seven her bir vatandaşımızın da ikinci formasıdır' diyerek hepimizi gururlandıran, elde edilecek gelirlerin yüzde 10'unu da Mehmetçik Vakfımıza bağışlayacağını duyuran Aytemiz Alanyaspor'u, bu örnek davranışından ötürü kutluyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. Gece-gündüz, yaz-kış, dağ-bayır demeden, her sahada kahramanca ve fedakârca görev yapan Mehmetçiklerimizin selamlarını iletmekten mutluluk duyuyor, bu milletin bir değeri olan Mehmetçik Vakfımızı unutmayan ve diğer takımlarımıza da örnek olacağını düşündüğümüz Alanyaspor'un yönetimine, futbolcularına ve değerli taraftarlarına, yeni sezonda, sahada başarılar diliyoruz" denildi.

Beşiktaş'ın Trabzonspor maç kafilesi belli oldu Trabzonspor'dan Alexander Sörloth açıklaması Gençlerbirliği'nde korona şoku!

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Aytemiz Alanyaspor’a teşekkür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.