• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Tamer hoca neyi beceremedi? SELAHATTİN ERTAŞ Tamer hoca neyi beceremedi? selahattin.ertas@sabah.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 26.05.2018, 00:00

Başkanla aralarının bozuk olduğu fısıltıları geliyordu. Ama Tamer hocanın ani şekilde Göztepe'den yollanması tuhaf oldu!
"Başkan Mehmet Sepil başarılı hocalarla sorun yaşıyor" sorusu geliyor akla. Çünkü Süper Lig'e takımı çıkaran Yılmaz Vural'ı da yollamıştı.

GÖZE HOŞ GELEN OYUN

Ardından Tamer Tuna'yı yolladı.
Tamer hoca neyi beceremedi acaba. Lige yeni çıkmış Göztepe'yi sonuna kadar Avrupa Kupası için mücadele ettirdi. Oynattığı oyun da göze hoş geliyordu. Tuna, sosyal medya hesabından, Başkan Sepil ile son bir görüşme yapacaklarını ancak görüşemeden ayrılık kararının açıklandığını yazdı.

FREKANS BOZUKLUĞU

Yerine gelecek hoca da hazırmış ki (Kendisine karşı değilim) hemen Bektaş açıklandı. Takımın 2. yarıdaki form düşüklüğünün nedeni başkanla hoca arasındaki frekans bozukluğu sanki. Demek ki daha öncesinden düşünülmüş bu işler. Yine çok çalışan ve başarılı olan cezalandırıldı!

DÖVİZSEVERLER NASILSINIZ?

Dünyanın en rahat para kazananları, hem de döviz üzerinden, liglerimizde oynayan yabancı futbolcu ve antrenörlerdir. Yaptıkları özel sözleşmelerle hem kendileri hem menajerleri avro üzerinden tıkır tıkır maaşlarını almakta. Yerlilerin paraları ise kulüp yöneticilerinin "Bizim öz evladımızsınız" gazlamalarıyla ötelenmekte. Döviz üzerinden ülke ekonomimizi zora koyma oyunları yıllardır oynanıyor.
Kulüplerimizi bundan önce de başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın uyarması da yetmedi, "Lira üzerinden" maaş ödemesine geçmediler bir türlü.

FERYATLAR!

Tüm kulüplerimizden, döviz yükseldi maaş ve borç ödemelerimiz katlandı feryatları yükselmeye başladı yine. Lira üzerinden maaş verenin başı ağrımıyor. Yabancısever yöneticiler nasılsınız?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN