• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL Yıldız falınız filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 25.08.2019, 00:00

KOÇ: Olayların iç yüzünü merak ederken, çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Değişim yaşamak için en uygun günlerden biri. Görünüşte iyi izlenim veren sorunlar, bazı tıkanmalara neden oluyor. Hedeflerinizi iyi belirliyorsunuz.

BOĞA: Güneş, aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir yakınlık söz konusu. Güçlü enerjinizi doğru kullanmalı ve gereksiz öfkelerden kendinizi kesinlikle korumalısınız. Sınırlarınızı genişletmek için ilginç bir gündesiniz.

İKİZLER: Ani verdiğiniz kararlarla, engellerden kurtuluyorsunuz. Bazı olayları yeniden düşünün. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz

YENGEÇ: İletişim konularında, isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Çevrenizde iddialı kişiler var ve kendi yeteneklerini sergilemek için yarış halindeler. Düşündüğünüz olayları yaşama geçirme konusunda başarıya ulaşacaksınız.

ASLAN: Enerjiniz oldukça yüksek. Öğle saatlerinden sonra maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, birçok acılarınızı unutturacak. Yaşamı farklı kılan nüanslar peşindesiniz ve ulaşacaksınız.

BAŞAK: Bugün şansınızı istediğiniz koşullara uygulayabilecek ve beklediğiniz ortamın gelişmesini sağlayabileceksiniz. Çözümlenmesi zor olan bir çok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Mars size gereken enerjiyi verirken, bazı hatalar yapmanıza da neden olacaktır.

TERAZİ: İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı, fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, küçük duygusal bir takıntı bir anda değişime neden olabiliyor. Sizin için gerekli olan şeyleri görmezlikten gelmelisiniz

AKREP: Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Bugün, isteklerinizde artış var.

YAY: Bugün, zıt burcunuzda ilerleyen Ay'dan aldığınız etki sizi bağımlı olduğunuz konularda daha yaratıcı yapıyor. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Uzun süredir görmediğiniz eski bir sevgili tekrar ortaya çıkabilir.

OĞLAK: kazançlarınız konusunda yaratıcılığınızı kullanarak başarı grafiğinizi yükselteceksiniz. Sezgisel yeteneklerinizi birleştirecek güçlü dostluklara ihtiyacınız olacak ve uzun süredir görmediğiniz ve sizin için anlam taşıyan arkadaşlarınızı arama ihtiyacı içinde olacaksınız.

KOVA: Aile içi olayların gündeme gelmesi ve olaylar karşısında alacağınız tavırlar önemli. Sevdiklerinizle duygusal paylaşımlar içinde olacaksınız. Annenizle ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Aile içi baskılar yüzünden canınızın sıkılmamasını istiyorsanız, planlarınız iyi yapmalısınız.

BALIK: Kendinizi gözden geçiriyor ve yapacağınız işler konusunda yeni düzenlemeler içine giriyorsunuz. Duygularınız derin fakat bu özelliğinizi çevrenize göstermek istemiyorsunuz. Ay'ın konumu, duygusal karışıklıklar konusunda beklemenizi öneriyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN