• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
CHP’de dağ fare doğurdu YUNUS KARAKAYA CHP’de dağ fare doğurdu yunus.karakaya@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 01.08.2018, 00:00

CHP'li muhaliflerin umutları bir başka bahara kaldı. CHP'de olağanüstü kurultay tartışmasında süre pazartesi akşamı sona erdi.
Sanırım Muharrem İnce'ciler beklediği imza rakamlarına ulaşamadılar.
Ulaşmış olsalardı davul zurna ile CHP Genel Merkezi'ne gider imzaları teslim ederlerdi. Yoksa imzaları Perşembe günü ulaştıracağız açıklamasında neden bulunsunlar? 6 Ağustos Pazartesi'ye kadar Genel Merkez'e sunulması planlanan imzalarda yeterli sayıya ulaşılıp ulaşılamadığı konusunda şu ana kadar muhalifler somut bir rakam telaffuz etmedi.
Aslında ne garip değil mi?
CHP'li seçmenler partileri seçimleri kazansın diye çalışırken, Muharrem İnce ve çevresindekiler Kemal Kılıçdaroğlu'nu nasıl devireceklerinin planını yapmış.

İSTEMİYORUM YAN CEBİME KOY

İP'deki gelişmeleri ve Meral Akşener'i de yakından takip ediyorsunuzdur.
Biliyorsunuz herhangi bir nedenden dolayı istemem diyerek verileni reddeden, fakat verilince sevinen, memnun olan kimse için söylenen bir söz vardır "İstemiyorum yan cebime koy". Bu söz tam Meral Akşener'in durumunu anlatıyor.

YÜRÜYÜŞ MERAKLILARINA BİR ÖNERİM VAR

Ben Tam bir yürüyüş canavarıyım diyenlerden misiniz?
Doğayı ve yürümeyi seviyorsanız, size bir önerim var. Şehir yaşamından uzaklaşıp, doğada hem yürüyüş, hem de tatili bir arada yapmayı istiyorsanız sizlere doğal şehir Sındırgı'nın dağlarını tavsiye edeceğim.
1.ROTA (Cüneyt Vadisi) 4 km / 441 m Cüneyt Vadisi rotası bitiş noktasına kadar toplam 4 km olup, kolay bir parkurdur.
Rotanın başlangıç yüksekliği 241 m, bitiş yüksekliği 441 m'dir. Rotanın büyük bir bölümü Cüneyt Çayı boyunca devam etmekte ve rota üzerinde tarihi Cüneyt Çayı Köprüsü bulunmaktadır.
2.ROTA (Kepez Köyü- Ulus Dağı Rotası) 12,5 km / 1764 m Kepez köyünden başlayarak Ulus Dağı zirvesinde biten yürüyüş yolu toplamda 12,5 km'dir. Rotanın başlangıç yüksekliği 921 m, bitiş yüksekliği 1764 m'dir. Kepez-Ulus Dağı rotası zor bir parkur olup, rota orman yollarından ve patikalardan devam ederek Ulus Dağı zirvesindeki orman yangını gözetleme kulesinde sona ermektedir.
3.ROTA (Sinandede Köyü-Zirve-Kertil Köyü) 20,2 km / 834 m Sinandede köyü girişinden başlayarak Kertil köyünde biten yürüyüş yolu toplam 20,2 km'dir.
Rotanın başlangıç yüksekliği 834 m, bitiş yüksekliği 625 m'dir. Rotanın en yüksek noktası 1362 m rakımlı Sinandede zirvesidir.
Sinandede-Zirve-Kertil rotası zor bir parkur olup, rota önce Sinandede zirvesine çıkmakta sonra Kertil köyünde sona ermektedir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN