• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL Yıldız falınız filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 17.05.2018, 00:00

KOÇ

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Bugün, risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınız hareketleniyor.

BOĞA

Düşüncelerinde hızlı gelişen ve bir an önce yaşama geçirmeniz gereken bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Bazı işlerinizi ertelemekle çok şey kaybedebilirsiniz. Sizi bekleyen yoğun bir tempo var.

İKİZLER

Kişisel çatışmalar içinde olabilirsiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, huzursuz ve çelişkili yönlerinizi ortaya çıkarıyor.
Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız.

YENGEÇ

Bugün iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz.
Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. Size önerilen tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

ASLAN

İdeallerinizi gerçekleştirme konusunda araştırmacı yönlerinizi kullanmalısınız. Cömert tavırlarınızla karşınızdaki kişiyi etkiniz altınıza alacaksınız.
Bugün kendinizden emin bir şekilde davranıyorsunuz.

BAŞAK

Kendi değeriniz konusunda farkındalık yaşayabilir ve girişimci ruhunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Atak hareket ediyorsunuz. Maddi konularda beklediğiniz fırsatları yakalıyorsunuz.

TERAZİ

Kardeşlerle ilgili kısa mesafe görüşmeleri içinde olacaksınız.
Bugün, duygularınız oldukça karışık, değişik düşünceler içindesiniz ve ikilem yaşıyorsunuz. Fevri davranmak yerine beklemelisiniz

AKREP

Çalışma temponuzu dinamik tuttuğunuz müddetçe, başaramayacağınız iş yok. Oto kontrol sistemini kullanmak zorunda kalacağınız durumlar söz konusu olacaktır. Daha sakin davranmalısınız.

YAY

Arkadaşlarınızla fikir çatışmaları yaşamanız mümkün.
Kendi düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışıyor ve sizi karşı çıkanlara tepki gösteriyorsunuz.
İkna kabiliyetinizi kullanmak işe yarayacak.

OĞLAK

İçinizde biriken enerji çevre ilişkilerine de yansıyor. Uzun süredir yarım kalan projelerinizi tamamlamalısınız. Pürüzler sizi sıkmamalı. Geniş düşünüyor fakat uygulama alanında tereddüt ediyorsunuz.

KOVA

Karşılıklı ilişkilerinizde yaşamanız gereken sıra dışı olaylar gündem kazanacak. Heyecanlı ve enerjik davranarak, sevdiğiniz kişiyi etkilemek isteyeceksiniz. Bugün onunla canlı bir performans yakalayacaksınız.

BALIK

Maddi konularınıza akıllıca yorumlar getiriyor ve iletişim konusunda başarılı kompozisyonlar çiziyorsunuz. Girişimciliğinizi farklı konularda da denemek istiyorsunuz. Riskler konusunda dikkatli olmalısınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN