• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL Yıldız falınız filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 06.09.2018, 00:00

KOÇ:

Çevresel faktörlerden kaynaklanan, oluşumlar sizin için önemli olacak. Fikir çatışmaları yaşayacağınız bu gün. Finans konularını kendi lehinize çevirecek gerekli donanıma sahip oluşunuz bir avantaj.

BOĞA:

Fikir tartışmalarından uzak kalmak istemeyişinizin nedeni, aklınızı ve fiziksel enerjinizi doğru kullanmak adına başkalarına örnek olmak istiyorsunuz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmiyorsunuz.

İKİZLER:

Bazı tecrübelerin ortaya çıkaracağı kolaylıklara hayır dememelisiniz. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveniyorsunuz.

YENGEÇ:

Bugün İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Bugün içsel temponuzu dengelemeli, ve olayları derinlemesine düşünmemelisiniz. Dostlarınızdan ilginç teklifler var.

ASLAN:

Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesindesiniz. Duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor ve mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Bugün farklı fikirlerinizle ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

BAŞAK:

Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Kombinasyon burcunuz Aslan'da Merkür'den aldığınız destekle, performansınız yükseliyor. Yaşam kaliteniz daha da yükseliyor

TERAZİ:

Sizi sıkan olaylarda kendinizi bir türlü soyutlayamadığınız için, enerjinizi kullanırken, aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. İçgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, nedenleri iyi saptamalısınız.

AKREP:

Maddi olaylar kafanızı fazlaca meşgul ettiği sürece, kendinizle ilgili konularda odaklaşmasını bilmiyorsunuz. Gizli gücünüzün farkındasınız. Olaylara yaklaşım tarzınız, size güven duygusu veriyor.

YAY:

Bugün oldukça romantik duygular içindesiniz. Aşk ve sosyal yaşamınızı iç içe kurguladığınız zaman, bazı hatalar da kendiliğinden gelişecektir. Karşı tarafı etkiniz altına alabileceğiniz bir gün.

OĞLAK:

Bugün mesleki konularda aşırı duyarlı davranmak yerine, sizden saklanan olayların arkasındaki giz peresini kaldırabilirsiniz. Kıvrak zekanızdan hiçbir şeyin kaçmayacağını biliyorsunuz.

KOVA:

Yeteneklerinizin ortaya çıkması için gösterdiğiniz çaba, her zaman olumlu olmayabilir. Toplumun değer yargılarının önemli olduğu bugünde, kendinizi aşma konusunda önemli değişimler sizi bekliyor.

BALIK:

Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün kendinize şans vermeli ve olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN