• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 10.03.2019, 00:00

KOÇ: Çevre koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuz zaman, sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz. Kendinizi sorgularken doğruyu daha kolay yakalayacaksınız. Enerjinizi yapıcı kullanacaksınız.

BOĞA: Yatırım konusunda kafanız iyi çalışıyor. Beklediğiniz maddi kazançların size sağlayacağı sonuçlardan yola çıkarak, imkanlarınızı genişletme çabasındasınız. Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle zihinsel çatışmalar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çatışmalara girmemelisiniz. Yaptıkları her hareketten anlam çıkartmanız size yorucu gelir. Ortamlarda, kendi tarzınızı ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Çelişkiler içinde kalmak istemiyorsanız, çevrenize müdahale etmekten sakınmalısınız.

YENGEÇ: Partnerinizle beraberliğiniz bir anlamda farklı duygularla gelişecek. Onunla ortak kararlar almak için uygun bir gün değil. Onun isteklerinin senin tarzının dışında olduğunu daha sonra görmek hayalkırıklığı yaratabilir. En iyisi kendinizi oyalarken, hemen karar vermemelisiniz.

ASLAN: Maddenin esiri değilsiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak söz konusu olacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza önem vermelisiniz. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir.

BAŞAK: Karşıt evinizde geri giden Merkür'ün konumundan dolayı, mantıksal konulara sığınmak ihtiyacındasınız. Sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak çalışmalar içinde olmanız gerekebilir. İsteyerek ve severek işbirliği içindesiniz.

TERAZİ: Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Dengeler sizin için çok önemli. Sorumluluk duygunuzun gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.

AKREP: Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık. Yapmak istedikleriniz için, yeni bir planlamaya ihtiyacınız var. Bugün bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin seyrediyor. Değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız bir gün.

YAY: Fikirlerinizi çevresel desteklerle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birçok konuyu paylaşabileceksiniz. Dış etkenler enerji gücünüzü etkiliyor.

OĞLAK: Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün birçok başarıyı bir arada sentezleyebilirsiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

KOVA: Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bilinç altınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Fakat duygularınızı paylaşmak istemiyorsunuz. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmayın.

BALIK: Maddi hırslarınız ön planda. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları kombine edebileceksiniz. Gizli kalmış konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız, planlarınızda net olmak zorundasınız. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından biri, özgürlükten geçiyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA