• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 15.01.2022, 00:00

KOÇ: Ay'ın bulunduğu konum, evinizle ilgili yeni olay ve projelerin gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Bu tavrınız da, sizi anlamlı ve önemli hale getiriyor.

BOĞA: İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı, fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, bu yönünüz bir anda her şeyi değiştiriyor.

İKİZLER: Dostluk anlayışınızın temelinde geleneksel kurallara bağlılık yer alıyor. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi çok daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor.

YENGEÇ: Bugün kendinizi işinize odaklanma konusunda motive etmelisiniz. Bağlantı içinde olduğunuz kişilere karşı cana yakın tavırlarınız var. Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi aşmak için birçok şey yapabilecek konumdasınız.

ASLAN: Kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak isteyeceksiniz. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız, fatura takibini yapmalısınız.

BAŞAK: Bugün partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sizin sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz.

TERAZİ: İçsel patlamalarınızı kendi içinde izole etmeye çalışmanız, sorunların büyümesine meydan verebilir. Hoşunuza giden biriyle ilgili, kendi içinizde bir kişilik savaşı vermeyi bir kenara bıraksanız sizin yararınıza olacak.

AKREP: Kan bağınız olan kişilerin beklentilerine cevap vermek zorunda kalabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak.

YAY: Sakin görüntünüzün altında gizli bir inatçılığınız var. Duygusal konularda isteklerinizi karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemli yönlerini araştırmak istiyorsunuz.

OĞLAK: Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde ilginç fikirleriniz, herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ipuçları bulacak ve çok eğleneceksiniz.

KOVA: Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini iyi takip ediyorsunuz. İlişkilerinizde küçük hataları sorun yapmaktan kaçamıyorsunuz. Takıntılarınızdan sıyrılmalısınız.

BALIK: İlişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA