• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız Falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız Falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 11.05.2022, 00:00

KOÇ: Parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz.
İş hayatınızda başarınızı garantileyerek ilerlemelisiniz.

BOĞA: Bugün fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz.
Bağlantılarınızı sistemli yürütmekten yanasınız. Partneriniz karşıt düşünceler geliştirebilir.

İKİZLER: Bugün yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Değişen istekleriniz konusunda kendinizi zorlamamalı, partnerinizin olumlu yaklaşımlarına daha iyimser bakmalısınız.

YENGEÇ: Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz.

ASLAN: Düşüncelerinizi yaşama geçirmede bilgilerinizi kullanmak için fırsatlar söz konusu. Bugün beklemekten sıkılıyorsunuz ve girişimci yönünüzü hızlandırmak istiyorsunuz.

BAŞAK: Dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla birlikte olabileceksiniz.

TERAZİ: Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız.
Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçenizin dengelerini bozabilirsiniz dikkatli olun.

AKREP: Bugün çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, şartlar gelişmeyebilir.
Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden planlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmamalısınız.

YAY: Zorlanmalara gelemediğiniz için ani olaylara tepkili davranabiliyorsunuz.
Kendinizi disipline etmelisiniz. Maddi konularda ısrarcı tavırla çevre koşullarınızı değiştirebilirsiniz.

OĞLAK: Bugün görüşmek istediğiniz kişilere hızlı şekilde ulaşacaksınız. İşbirliği yaptığınız kişilerin, farklı düşünceleri, sizde farklı motivasyon yarattığı için mutlu oluyorsunuz.

KOVA: Bugün bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak.
Güçlü bağların pekişeceği bir gün yaşayacaksınız.

BALIK: Bugün maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek ailenizi dinleyeceksiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA