• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Sonbahar, Türkiye için değişim vakti FİLİZ ÖZKOL

Sonbahar, Türkiye için değişim vakti

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 30.09.2018, 00:00
Filiz Özkol 5 Ekim’den sonra gerilemeye başlayan Venüs’ün hem Türkiye hem de insanlara etki edeceğini söyledi

Ünlü astrolog Filiz Özkol gökyüzündeki hareketlenmenin Türkiye'ye nasıl yansıyacağını şu sözlerle dile getirdi:
Duygularıyla yaşayan bir ülke olduğumuz için sorunlarımızı duygusal yönden ele alıyor ve kaybediyoruz. Geçmişte yapılan hataların hızlı bir şekilde terk edilmesi gerekiyor. Güneşimizin karşıtı olan Uranüs bizi uyarıyor.

DIŞ İLİŞKİLER YUMUŞUYOR

Duygu patlamalarının zararlı olacağı bir döneme giriyoruz. 5 Ekim 2018'den sonra Venüs, Akrep burcunda retro yapacak. Bu durum, 12 Ekim ve 29 Ekim arası zorlukları gösteriyor. Fikir ayrılıkları ve düşünce değişimleri yaşanırken bazı ilişkilerde sağlam temeller oluşacak.
Bazı menfaat dostlukları ön plana çıkacak. İnsanlar başlangıçları ve bitişleri yaşarken, bazı değerler önemli olacak. Sanatla ilgili yeni kişiler ve yeni patlamalar söz konusu. Türkiye iyi niyetli yaklaşımlar içine girerek, bazı dış ilişkileriyle ilgili sorunlara yumuşak bir yaklaşım getirecek.

ÖFKEYE KAPILMAK YANLIŞ

Bastırılmış, karmaşık duyguların ayı olacak. Kişisel deneyimlere hazırlıklı olmalıyız. Yavaşlamak için iyi bir zaman. Politik yanımız ortaya çıkacak ve kısıtlandığımızı hissederek yanlış öfkelere kapılabiliriz. Fikir çatışmaları sadece kayıplar getirir. Bu dönem ülke olarak gereksiz bir sorumluluk istemiyorsak tetikte olmalıyız. Sosyal ilişkilerimizde olumlu gelişmeler ve patlamalar söz konusu. Dış ülkelerle ilişkilerimiz yeni bir boyut kazanırken, yanlış anlaşılmalar olabilir.

DÜNYANIN GÖZÜ BİZDE

Beklenmeyen gelişmelerle gündeme gelecek olan Türkiye, diğer dünya ülkeleri için de farklı bir konuma gelecek. Sonbahar ayları Türkiye için değişim dönemini getiriyor. Kasım ayında dünyanın gözü Türkiye'nin üzerinde olacak. Dünya için son derece cazip bir konuma gelmesi, birçok ülkenin hedefi haline gelebilir, Dış ülkeler üzerinde iyi bir politika izlemesi gerekmektedir. Yılın son ayı birçok olayı beraberinde getirirken, yollar önem kazanacak ve dış ülkelerle olan bağlantılarımızda ince ayrıntılar gündeme gelecek. Sanat dünyamızda birçok karışık olaylara gebe olacak.
Olumlu ve olumsuzluklar bir arada yaşanacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA