• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Bu hafta Gökyüzü Haritasının söyledikleri: Yeni oluşumlar bizi bekliyor FİLİZ ÖZKOL

Bu hafta Gökyüzü Haritasının söyledikleri: Yeni oluşumlar bizi bekliyor

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 28.11.2021, 00:00
Kişisel egolar ortaya çıkacak. Duygular ve mantık aynı anda ilerliyor. Yakın dostlarımızla iş birliği içinde olacağız. Toplumsal olguların önem kazanmasıyla, mesleki başarılar, hırslar ve sosyal ilişkiler paralel ilerleyecek. Bilim, politika, bankacılık, öğretmenlik tüm konular testten geçiyor. İlişkiler yön değiştiriyor. Yeni oluşumlar gündemde.

KOÇ
Çevrenizi yargılayabilirsiniz
Güneş ve Merkür ruhsal evinizde ilerliyor. Kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız yenilenmelerden karlı çıkacaksınız. Maddi evinizde yoğunluk ve önemli kararlar var.

BOĞA
Planlarınız olumlu yönde
Bu hafta her şeyi yeniden gözden geçirmek için şartlar uygun gelişecek. Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmaya imza atacaksınız. Ölçülü konuşmalarınızla dikkat çekmeye başlıyorsunuz.

İKİZLER
Sürprizler sizi bekliyor
Bu hafta sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacaksınız. Karşıt evinizde Güneş ilerliyor. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. Bazı konularda zamana ihtiyacınız olacaktır.

YENGEÇ
Riskler sizi yorabilir
Bu hafta, iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızın size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz. İş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz.

ASLAN
Degerlerinizin farkındasınız
Güneş ve Merkür aşk ve sosyal evinizde. Değerlerinizin farkındasınız. Girdiğiniz topluluklarda önemli aşmalar kaydedeceksiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir hafta. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız.

BAŞAK
Duygusal bulusmalara hazırlanın
Önemli kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Bu büyük buluşmalar için, kendinizi şimdiden güçlü ve sorumluluklarınızın bilincinde hissetmeniz, değişik kulvarlarda da önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Duygusal yaşantınızda bir hareketlilik mevcut.

TERAZİ
Aile ve çevreniz önemli
Bu hafta yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar için kullanacaksınız. Ailenizden ve kardeşlerinizin mutlu olaylarına tanık olacak ve onalar için zamanınızı harcayacaksınız.

AKREP
Degisime ihtiyacınız var
Çevresel ilişkilerinizde kendinizi farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Düşünmeden ve aceleci bir şekilde sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız. Maddi olarak kendinizi yetersiz gördüğünüz bir hafta.

YAY
Özgüveniniz yüksek
Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Güneş ve Merkür kişisel evinizde düşüncelerinizi açıkça konuşmanıza neden oluyor. Baskıcı davranmak istemiyor fakat olayların boyutları davranışlarınızı olumsuz etkiliyor. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın sorunlarını olay haline getirmemelisiniz. Özgüveniniz yüksek.

OĞLAK
Enerjiniz günden güne artıyor
Güneş ve Merkür kafanızı karıştırsa da kariyeriniz günden güne önem kazanmaya başlıyor. Bu hafta, ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Siz kendi doğrularınızla yaşamayı seviyorsunuz. Duygusal konularda çok derin düşünüyorsunuz.

KOVA
Yalnızlıga ihtiyacınız var
Güneş ve Merkür yenilikler vadediyor. Bu hafta, genel ve özel yaşantınız belli bir düzeyde kalacak. Sizi sıkan konular karşısında umutsuzluğa kapılmak yerine üzerine gitmelisiniz. Bilinçaltınızda yatan gerçeklerin ne olduğunu bulmalısınız. Yalnızlığa ihtiyacınız olacak. Kariyerinize uygun kişilerle birlikte olacak ve çevrenizde takdir göreceksiniz.

BALIK
Temkinli davranmalısınız
Bu hafta, kişisel olaylara daha temkinli yaklaşmalısınız. Kendinize güveniyor, yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, sizin bu yönünüzü tatmin ederken, yeni şartları da beraberinde getiriyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA