• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız Falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız Falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 28.11.2021, 00:00

KOÇ: İŞ yaşantınızda yaşadığınız olaylar sizi yeniden motive etti. Yeniliklere kapalısınız.
Çevreniz sizi ikna etmek zorunda kalabilirler. Kargaşadan nefret ettiğiniz halde, olaylar gelip sizi buluyor.

BOĞA: İŞ yaşantınızda değişen tablolar sizi etkilemeye devam ediyor. Şartlarınızı yeniden yapılandırıyorsunuz. Düzenli ilişkileri sevdiğiniz halde, üzerinize düşülmesinden hiç hoşlanmıyorsunuz.

İKİZLER: İŞ motivasyonunuzun, olumlu günlerinden biri. Düşünüyor, hayal ediyor ve yaşama hızlı bir şekilde geçiriyorsunuz.
Kıskançlığa hedefsiniz. Aşırı duygusal ve kıskanç günlerinizden biri.

YENGEÇ: İŞKOLİK bir yapınız var. Hemen kendinize bir iş icat ediyorsunuz. Yeni keşifler peşindesiniz. Aşk yaşantınızda aklınızı kurcalayan sorularla bocalamak yerine, kesin çözüm bulmayı deneyin.

ASLAN: ÇEVRENİZİN kalabalık olmasına rağmen kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sorunlarınızı çevrenizle paylaşamamak canınızı sıkıyor. Bugün aşkla aranız iyi değil.
Somurtarak bir yerlere varamazsınız.

BAŞAK: KENDİNİZE yeten yoğun çabalarınızın tek şahidi, yine kendiniz olmaktan bıktınız.
Oysa takdir edilmeye ne çok ihtiyacınız var. İçinizde sebebini tahmin edemediğiniz öyle çok korkularınız var.

TERAZİ: KENDİ pencerenizden baktığınız için kayıplarınızın olması doğal. İş yaşantınızda anlaşılma savaşları veriyorsunuz. Aşkı algılama biçiminiz farklı. Kendinizi haklı görmek için, aracılara ihtiyacınız yok.

AKREP: ÇEVRENİZE karşı sevecen duygular içindesiniz. Karşıt evinizde geri giden Uranüs eski fırsatlar konusunda siz destekliyor. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz.

YAY: PARASAL konularda fırsatları değerlendirmek için yapınız mevcut. Kendinizi yeterli görmediğinizde geriye çekilmeniz zaman kaybettiriyor. Yaşantınızda önleyemeyeceğiniz hareketlilik mevcut.

OĞLAK: DUYGUSAL ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmaktan keyif alacaksınız.

KOVA: DUYGUSAL veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.
Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz.

BALIK: SEZGİLERİMİZİN sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle ri irdebaş başa kalmayı denemelisiniz

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA