• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 07.01.2019, 00:00

KOÇ: Son günlerde öylesine yoğun çalışıyorsunuz ki bazen eski günlerinizi özlediğiniz bile oluyor. Bugün duygusal konularda yaşayacağınız ikilem, sizi gün içinde heyecanlandıracaktır. Yakın dostlarınızla alış verişe çıkabilir veya bir arkadaşınıza eşlik edebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili iletişim yoğunluğu gündemde olabilir ve küçük pürüzler canınızı sıkabilir.

BOĞA: Beklenmeyen yollar ortaya çıkabilir. Ani yolculuklar yüzünden bazı planlarınızı değiştirmek isteyebilir, bugün iletişim konusunda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınıza ulaşmaya çalışmanız, onları da sevindirecek. Gerekli ön çalışmalarınız bir an önce tamamlamalı ve sonuçlar üzerinde konuşmalısınız.

İKİZLER: Çevresel baskılardan sıkıldığınız halde, yaptığınız işlerde aşırı sabırlı davranıyor çevrenize hiçbir konuda taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün yakın ilişkilerinizde çekişmeler yaşayabilirsiniz. Titiz davranışlarınız yüzünden, aile içi sorunlarının büyümesine neden olabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri, yerine getirmeniz bekleniyor.

YENGEÇ: Birlikte çalışacağınız kişilerin akıl gücüne inanmak istiyor ve beraberliklerinizde bu olguya önem veriyorsunuz. Bugün, isteklerinizde aşırıya kaçabilir ve karşınızdaki kişilere yüklediğiniz misyon, onları öfkelendirebilir. Koşullarınızı yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Bazı değişimlerin sizi de rahatlatacağınızdan emin olabilirsiniz.

ASLAN: Bugün işinizle ilgili yapacağınız ortak çalışmalar sizi enerjik yapacak. Bu tür ilişkiler kalıcı dostlukların da temelini atacaksınız.. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızın davetlerine katılabilirsiniz. Yardımlaşma duygularınızın yoğun olduğu bir gün içindesiniz. Bazılarınız ailenizin bazı problemleri ile ilgilenmek zorunda kalacaklardır.

BAŞAK: İş yaşamınızda sistematik çalışmalarınız sizi her zaman hedefe götürüyor. Bu nedenle, üzerinize aldığınız yeni iş için panik yapmayın. Yeni atılımlarınız için uygun bir gün ve disiplinli hareket etmeniz gerekebilir. Olaylara abartılı yaklaşmadığınız zamanlar kendinizi daha yapıcı hissediyor ve çevrenize de hissettiriyorsunuz.

TERAZİ: Yapmanız gereken iş konusunda hemen harekete geçin. Ayrıntılara girdiğinizde, zaman kaybediyorsunuz. Bugün, hedefleriniz konusunda daha kararlı davranmalısınız. Bazı iş teklifleri karşısında ikilem yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki güçlü arkadaşlarınızın yardımıyla bir çok sorununuza anında çözüm bulacaksınız. Tavsiyelere ihtiyacınız var.

AKREP: Hedefleriniz konusunda hiç kimsenin aklına ihtiyacınız yok. Bugün, tepe evinizde ilerleyen yoğun gezegen topluluğu, bireyselliğinizi ön plana çıkaracak. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler içinde olmanız, motivasyon gücünüzü daha arttırıyor. Verim alabileceğiniz işlerin, peşinde koşmalısınız. Olanaklarınızı genişletme konusunda başarılısınız.

YAY: Ay, bugün de para evinizi etkilemeye devam ediyor. Maddi konularda, sezgilerinizi kullanmalısınız. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz zaman, başarılı ataklar yapabiliyorsunuz. Partnerinizle yapacağınız ön görüşmeler sonucunda, beklentilerinize gerekli desteği sağlayacaksınız., Sonuç istediğiniz gibi gelişiyor..

OĞLAK: İş yeteneklerinizi sergilemek konusunda rakip kabul etmiyorsunuz. Çevrenizle kıyaslandığınız zaman onlardan çok daha hızlı düşünen bir kafanız olduğu için, her an sizi yargılamaya hazırlar ve ego biçiminizi farklı değerlendiriyorlar. Bugün ne yapsanız, aynı noktada buluşamıyorsunuz. Israrcı davranmak, sizin için olumlu gelişecek

KOVA: Maddesel konularda isteklerinize yeniden yön vermek isteyişinizi partneriniz kabul etmeyebilir. Siz, hedefleriniz konusunda hiç kimseden fikir almayan bir yapıya sahipsiniz. Bugün ortak çalışmalar içinde bulunacağın kişilerin sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Vizyonunuz gün geçtikçe genişliyor.

BALIK: Çevresel ilişkilerinizle, ailevi olayları birlikte yaşayacağınız gün içinde olmanız, bazı değer yargılarınızı, sorgulamanız konusunda sizi daha dikkatli yapacak. Taviz vermek istememenize rağmen, sizden beklentileri olan kişilere ılımlı yaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Sosyal yapınızı ön plana çıkarmak istemeniz, bazı kişilerin gözünden kaçmayacaktır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA