• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C
Yıldız Falınız FİLİZ ÖZKOL Yıldız Falınız filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 03.01.2018, 00:00

KOÇ

Siz her zaman doğal olmaktan yanasınız. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.
Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz.

ASLAN

Her şeyi mantık süzgecinden geçirdiğiniz için, hata yapma olasılığınız son derece zayıf. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlamak üzere ve sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz.

YAY

Duygusal konularda kendinizi gizlemekten vazgeçmelisiniz.
Artık daha saydam olmanızın zamanı geldi. İsteklerinizi gerçekleştirme çabası içinde olacak ve bir çok kombinasyon çalışmalar içinde olacaksınız.

BOĞA

İnandığınız her şeyi sonuna kadar hırsla götürüyorsunuz.
Bugün, her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. İyi niyetli davranışlarınız çevreniz tarafından ilgiyle izleniyor.

BAŞAK

Derin ve araştırmacı yapınızı daha da derinleştirme ihtiyacı içindesiniz. Bugün, ele aldığınız her konuyu irdelemekten yorulabilirsiniz. Arkadaşlarınız bazı önemli sorunlarını sizinle paylaşmak isteyeceklerdir.

OĞLAK

Yeni başlangıçlar ilginizi çekiyor fakat bir türlü cesur olamıyorsunuz. Artık ufkunuzu genişletmek için çabalamalısınız.
İçsel duygularınızı kişisel yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz.

İKİZLER

Bugün sözleriniz anlamlı ve güzel.
Yaşadığınız olayları bir dengede tutmaya çalışıyor olmanız, sizi yorabilir fakat elde edeceğiniz başarı buna değecektir. Bugün, size sunulan konulara kayıtsız kalamayacaksınız.

TERAZİ

Araştırmayı seviyor ve yeni şeyler keşfetmeye bayılıyorsunuz.
Bugün zihinsel aktiviteniz yüksek seyrediyor. Kendinizi ve etrafınızı yargılamaktan vazgeçin ve her şeyi olduğu gibi kabul etmesini öğrenin.

KOVA

Yeteneğinizi severek denemek isteyebilirsiniz.
Yaptığınız çalışmaları kazanca dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bugün hobilerinizle ilgili geniş bir araştırma platformu oluşturabilir, çevrenizin sitemlerine hedef olabilirsiniz.

YENGEÇ

Maddi konularda yaratıcılığınız kullanarak çevrenizde oluşan şartları akıllıca değerlendireceksiniz.
Duygusal davranmamalısınız.
Arkadaşlarınızdan alacağınız teklifleri ret etmeden önce iyi düşünün.

AKREP

Yönetilmekten nefret ettiğiniz için, işinizi kusursuz yapmaya gayret ediyor ve başarılı oluyorsunuz. Bugün her türlü yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Aşkta çılgınlıklar söz konusu.

BALIK

Bugün sağlıklı yaşam konusu gündeme gelebilir ve birçok diyet çeşitlerini gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paslaşmanız gereken konular söz konusu. Aktif çalışmalarınızla dikkat çekeceksiniz.

GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN