• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Sızmak isteyecekler YUNUS KARAKAYA Sızmak isteyecekler yunus.karakaya@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 01.05.2018, 00:00

Erken genel seçim tarihinin 24 Haziran olarak açıklanmasının ardından milletvekili aday adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı. Siyasi partiler adaylarını hangi kriterlere göre belirleyecek onu bilmem ama FETÖ sızmalarına karşı dikkatli olmalarını tavsiye ederim. FETÖ terör örgütünün uyuyan hücrelerinin 24 Haziran'da TBMM'ye parti ayrımı gözetmeksizin vekil sokmak için çeşitli çalışmalar yaptığı öne sürülüyor.
Bir de şu konu dikkatimi çekiyor, maşallah önüne gelen aday adayı olmuş.
O kadar çok aday adayı ortaya çıktı ki çoğunun kendini tanıtma derdinde olduğu gün gibi aşikar. Oysa aday adaylığı siyasi bir bilgi birikimiyle olur. Öyle 2 ay içerisinde bir partiye üye olmakla aday adayı olmak veyahut bağımsız aday adayı olmak yetmiyor. Öncelikle bir partinin tabanından geleceksin.

GENÇLERE VEKİLLİK KAPISI

Biliyorsunuz Cumhurbaşkanlığı sistemini düzenleyen Anayasa Değişikliği Kanun maddelerinden biri de, vekil seçilme yaşının 25'ten 18'e indirilmesi olmuştu. Yani 24 Haziran seçimlerinin ardından 18 yaşında milletvekillerini TBMM'de görürsek şaşırmayın.

FİKİR ANNESİ EŞİ

Buca Belediyesi yine bir ilke imza atarak can dostlarına ve hayvanseverlere beş yıldızlı muhteşem bir tesis kazandırdı. 7 bin metrekare alana yayılan, hayvanseverlerin ve can dostlarının tedaviden eğlenceye, alışverişten serbest oyun alanlarına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenen Özgür Hayvan Parkı törenle açıldı.
Türkiye'ye örnek olan parkın yapımında ve projelendirilmesinde Ahu Piriştina büyük emek harcamış. O zaman alkışlar Ahu Hanım'a gelsin.

AKILLI BİR UYGULAMA

Aydem ve Gediz'in, müşterilerinin abonelik işlemlerini ve fatura ödemelerini kolayca yapabilmesi, herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve artan müşteri yoğunluğuna daha iyi hizmet verebilmek adına cumartesi günleri de tam gün hizmet vermeye başlayacağı haberini duyunca inanın çok memnun oldum. Bu uygulamayı başlatan Aydem ve Gediz yönetimini tebrik ederim.

Cumartesi günleri hizmet vermeye başlayacak Gediz MİM'leri

- Manisa Şehzadeler MİM: Peker Mah. Belediye Cad. No:42/A
- İzmir Karşıyaka MİM: Tuna Mah. 1690 Sok. No:47
- Bornova MİM: Ergene Mah. 534 Sok. No:1/A
- Konak MİM: Akdeniz Mah. Mimar Kemalettin Cad. No:28
- Buca MİM: Kozağaç Mah. Uğur Mumcu Cad. 259 Sok. No:7/A
- Denizli Saltak MİM: Sırakapılar mah. Saltak cad. No:44 /A
- Aydın Efeler Batıgazi MİM: Hasanefendi Ramazan Paşa Mah. Batı Gazi Bul. No:51/B D:8
- Kuşadası MİM: Cumhuriyet Mah. Muammer Ülgen sok. no:6/B
- Didim MİM: Yeni Mah. Şehit Rıdvan Çakır Cad. No:6
- Nazilli MİM: Turan Mah. Kıbrıs Cad. No:73
- Muğla Fethiye MİM: Tuzla Mah. İnönü Bul. 543 Sok. No:155
- Marmaris MİM: Kemeraltı Mah. 70 Sok. No:10/A
- Menteşe MİM: Emirbeyazıt Mah. Hasan Ercan Cad. No:21/1 Molla Osman Apt. A Blok
- Milas MİM: Hacıilyas Mah.Menteşe Cad.No:58 Zemin/1Bodrum Merkez MİM: Konacık Mah. Atatürk Bul. Pamir İş Merkezi No:114/A

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN