• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yalnız adam İnce YUNUS KARAKAYA Yalnız adam İnce yunus.karakaya@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 21.05.2018, 00:00

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, hızlı başladığı seçim çalışmalarında beklediği desteği göremeyince yalnızları oynamaya başladı. Muharrem İnce'nin hızla başladığı mitinglere CHP yönetiminin destek vermediği öne sürülürken, "Muharrem İnce yalnız mı bırakılıyor" tartışmalarına neden oldu.
CHP'nin tabanı Muharrem İnce'ye destek verirken partinin üst kademe yöneticilerinin el altından İYİ Parti'nin adayı Meral Akşener'i desteklediği iddia edildi. Partisinden gerekli maddi desteği bulamayan İnce, Amasya mitinginde "Bende para yok, ben gariban bir cumhurbaşkanı adayıyım. Parayı nereden bulacağız?
Sizden bulacağız. Ateşleyin bakalım. Fırına odun atın biraz. 5 lira, 10 lira, 20 lira yatır ama yatır" derken partisinden desteğini alamadığına adeta isyan etti. Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına 13 bin TL'lik bağış yaptığı belirtildi.

SEVDANIZ VATAN OLSUN

Partiler 24 Haziran'da seçmenin önüne çıkaracağı milletvekili adaylarının ismini açıklamaya başladı.
Her seçim döneminde olduğu gibi listeye giremeyenler, yerlerini beğenmeyenler karnından konuşacak.
Dava uğruna aday adayı olanlar birden davaya düşman kesiliyor nedense.
Sevdaları dava ve vatan mı yoksa koltuk sevdası mı bunu bir türlü anlamıyorum.
Aslında mesele koltuk meselesi de değildir. Mesele güç meselesidir, gücü elde etmesidir. Tabii ki kimse mabadını koyacağı basit bir alet için sevdaya düşmez. Sevda, o koltuğun vereceği sıfattadır ve yanlış olan da budur, koltuk, normalde kimseye bir sıfat vermemelidir.
Sorsan vatan sevdası uğruna o koltuğa oturmak için aday olmuştur. Oysa o koltuğa oturmadan da mücadele edilir, vatan millet için çalışılır.

PAMUKKALE'NİN YILDIZI PARLAYACAK

Bugünkü yazımda sizlere Pamukkale'den bahsetmek istiyorum.
Denizli'de ve hatta Türkiye'de ilçe belediyeler arasında öncü olan Pamukkale, Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'in yeni çalışmaları ile turizmde atağa kalkıyor.
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Pamukkale turizm potansiyeli olarak çok daha iyi yerlere gelmeli. Bunun için bizler de gereken her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
Başkan Gürlesin, "Bir kere bizim adımız Pamukkale. Bu nedenle turizm konusunda gereken çalışmalara her zaman destek veriyoruz. Biz Pamukkale Belediyesi olarak Denizli turizminin bir bütün olarak ele alınması gerektiğini düşünüyoruz.
İstiyoruz ki Denizli'ye gelen turist, teleferik, Tabea, Işıklı Gölü, Süleymaniye Yaylası, Buldan Şelalesi'ne gitsin.
Bunun yanında Karahayıt'taki termal sağlık kompleksi ile yerli ve yabancı turistlere sağlık kazandırmalıyız. Pamukkale ile yerli ve yabancı turistleri buluşturmalıyız.
Bunun için yapılacak olan çalışmalara biz Pamukkale Belediyesi olarak her zaman destek olmaya hazırız" dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN