• 2018 RUSYA
  DÜNYA KUPASI
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C
Yıldız falınız FİLİZ ÖZKOL Yıldız falınız filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 10.01.2018, 00:00

KOÇ:

Enerjinizin oldukça güçlü olması, size bazı duygusal hatalar yaptırabilir. Bugün, olayların üzerine gitmek yerine, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Maddesel kazançlarınızı sorgulayacağınız bir gün.

BOĞA:

Çevrenizde dikkat çekici bir şekilde hareket etmeniz yüzünden, tepki alabilirsiniz. İletişim konusunda yaşadığınız sorunların altında, duygusal takıntılarınız yer alıyor. Bugün, her ortamın farklı yönlerini göreceksiniz.

İKİZLER:

Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz.

YENGEÇ:

Aile içi duygusallığın ön planda olduğu bir gün. Onların sorunlarına kayıtsız kalamadığınız için, bazı konularda destek vermek zorunda kalacaksınız. Çevrenizde mutsuz kişi görmeye tahammülünüz yok.

ASLAN:

Çevre şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaşadığınız olayların etkisinde kalmadan, mantığınıza güvenebilirsiniz. İş yaşantınızda bugün sinirlenseniz de, dengelerinizi korumaya çalışmalısınız.

BAŞAK:

Kişisel değerlerinizin farkında oluşunuzdan dolayı, çevrenizde tepki oluşturacak olayları kendinize çekiyor ve sonra da kendinizi mutsuz ediyorsunuz. Güne keyifsiz başlasanız bile, akşam saatlerinde daha mutlu olacaksınız.

TERAZİ:

Olayları doğal akışı içinde düşünüyor ve dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Yaşantınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Arkadaşlarınızın size önereceği fikirler ilginizi çekebilir.

AKREP:

Bugün Ay'dan aldığınız desteği, olumlu bir şekilde kullanacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Onunla aranızda gizli bir yarış var. Sürekli çekişmeniz, bunun kanıtı oluyor. Kişilik çatışmaları yaşadığınız kesin.

YAY:

Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz yüzünden, bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmak sizi mutlu ediyor. Her türlü değişime hazırsınız Yorgunluğa bağlı hareket sorunlarınız olabilir.

OĞLAK:

Bir iş konusunda baskı hissettiğinizde, bütün veriminiz düşüyor. Böyle durumlarda arkadaşlarınız size pek yaklaşmıyorlar. Sevginizi göstermekte cimri davranıyorsunuz.

KOVA:

Sabit düşünceler içinde hareket etmediğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Yaşadığınız aksilikler konusunda başkalarını suçlamaktan vazgeçmeli ve kendinizi bir günah keçisi olarak görmemelisiniz.

BALIK:

Karşı tarafı çok çabuk algıladığınız için, partnerinizin duygusal konularda kendisini anlatmasına gerek yok. Onun sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz, aranızda bir takım huzursuzluklara neden olabiliyor.

GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN