FİLİZ ÖZKOL TÜM YAZARLAR
Yıldız falınız
10.1.2018 | Arşiv

Yıldız falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr

KOÇ:

Enerjinizin oldukça güçlü olması, size bazı duygusal hatalar yaptırabilir. Bugün, olayların üzerine gitmek yerine, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Maddesel kazançlarınızı sorgulayacağınız bir gün.

BOĞA:

Çevrenizde dikkat çekici bir şekilde hareket etmeniz yüzünden, tepki alabilirsiniz. İletişim konusunda yaşadığınız sorunların altında, duygusal takıntılarınız yer alıyor. Bugün, her ortamın farklı yönlerini göreceksiniz.

İKİZLER:

Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz.

YENGEÇ:

Aile içi duygusallığın ön planda olduğu bir gün. Onların sorunlarına kayıtsız kalamadığınız için, bazı konularda destek vermek zorunda kalacaksınız. Çevrenizde mutsuz kişi görmeye tahammülünüz yok.

ASLAN:

Çevre şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaşadığınız olayların etkisinde kalmadan, mantığınıza güvenebilirsiniz. İş yaşantınızda bugün sinirlenseniz de, dengelerinizi korumaya çalışmalısınız.

BAŞAK:

Kişisel değerlerinizin farkında oluşunuzdan dolayı, çevrenizde tepki oluşturacak olayları kendinize çekiyor ve sonra da kendinizi mutsuz ediyorsunuz. Güne keyifsiz başlasanız bile, akşam saatlerinde daha mutlu olacaksınız.

TERAZİ:

Olayları doğal akışı içinde düşünüyor ve dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Yaşantınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Arkadaşlarınızın size önereceği fikirler ilginizi çekebilir.

AKREP:

Bugün Ay'dan aldığınız desteği, olumlu bir şekilde kullanacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Onunla aranızda gizli bir yarış var. Sürekli çekişmeniz, bunun kanıtı oluyor. Kişilik çatışmaları yaşadığınız kesin.

YAY:

Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz yüzünden, bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmak sizi mutlu ediyor. Her türlü değişime hazırsınız Yorgunluğa bağlı hareket sorunlarınız olabilir.

OĞLAK:

Bir iş konusunda baskı hissettiğinizde, bütün veriminiz düşüyor. Böyle durumlarda arkadaşlarınız size pek yaklaşmıyorlar. Sevginizi göstermekte cimri davranıyorsunuz.

KOVA:

Sabit düşünceler içinde hareket etmediğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Yaşadığınız aksilikler konusunda başkalarını suçlamaktan vazgeçmeli ve kendinizi bir günah keçisi olarak görmemelisiniz.

BALIK:

Karşı tarafı çok çabuk algıladığınız için, partnerinizin duygusal konularda kendisini anlatmasına gerek yok. Onun sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz, aranızda bir takım huzursuzluklara neden olabiliyor.

Yazarın Diğer Yazıları TÜM YAZILARI
  1. SMS: fo yaz boşluk bırak mesajını yaz 4122'ye gönder.
  2. (1,60TL) MH:02165317373