• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yıldız Falınız FİLİZ ÖZKOL

Yıldız Falınız

filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 09.01.2022, 00:00

KOÇ: KENDİNİZE güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Özgürce davranışlarınız yüzünden tehlikeye girebilir.

BOĞA: DUYGU derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.
Güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemliliğini araştırmak istiyorsunuz.

İKİZLER: İLGİNİZİ kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz.
Arkadaşlıklar önem kazanacak.
Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.

YENGEÇ: ENERJİNİZİ yaşama geçirmek istiyorsunuz.
Yakın çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gününüzdesiniz.
Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken kullandığınız yöntemler işe yarayacak.

ASLAN: Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin davranışlarına aldırmamalısınız.

BAŞAK: PARA kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz.
Ay'ın bulunduğu mevcut konum, ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz.

TERAZİ: SEZGİLERİNİZİN doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları büyütmeden olayları halletmeniz güzel fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görebilirsiniz.

AKREP: DOSTLUK duygularınızın sizi yönlendireceği bir gündesiniz. Kişisel özelliklerinizi vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, özgün davranabilirsiniz. Olumlu davranışlarınız size artı kazandıracak.

YAY: MARS'IN burcunuzdaki konumu, gizli olaylara olan merakınızı arttırıyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı kayıtsız kalamıyorsunuz.
Olayları kafanızda büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var.

OĞLAK: ÇEVRENİZİN telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda çekişmeler olabilir.
Akşam saatlerinde çevrenizle karşılıklı duygu alışverişinde bulunabilirsiniz.

KOVA: İÇSEL çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. Çevrenizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz.

BALIK: İDEALLERİNİZİ gerçekleştirmek için, gerekli donelere sahipsiniz. Aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız.
Bugün yardım etmekten hoşlanacaksınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
 • SON DAKİKA